Слава Україні: всі країни ЄС ратифікували угоду з нашою країною - президент

Мова йде про місцевий парламент у Брюсселі, адже за законодавством Бельгії угоду про асоціацію мають схвалювати також і регіональні парламенти країни.

Ілюстрація:best-news.com.ua Парламент Брюсселя ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Про це в своєму Twitter написав президент України Петро Порошенко зазначають Патріоти України.

Угоду про асоціацію між Україною та ЄС сторони уклали 27 червня 2014 року. З того часу тривав процес її ратифікації. Досі парламент “столичного регіону Брюссель” лишався єдиним, що не ратифікував асоціацію.

До речі, Парламент Греції, який довгий час не починав процесу ратифікації, проголосував за Угоду 18 листопада.

Слід зазначити, що не всі країни ЄС завершили процес ратифікації, а в Нідерландах з цього приводу 6 квітня 2016 року має відбутися референдум щодо Угоди.

ЗМІ назвали дату, коли Трамп зустрінеться з Путіним

четвер, 21 червень 2018, 12:29

Президент США планує зустрітися з президентом РФ в липні 2018 року в Європі. Президент США Дональд Трамп заявив, що його країна хотіла б порозумітися з Російською Федерацією. Американський лідер висловився про відносини з РФ на зустрічі зі своїми прихи...

Хіти тижня. "Це вже зовсім не фанати Х...йла": Пономарьов розкрив плани Путіна по Донбасу

четвер, 21 червень 2018, 11:30

Президенту РФ вигідно, щоб "гібриди", мертві чи живі, залишилися в Сирії. Російський опозиційний політик і екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов заявив, що значну частину вирощених на Донбасі "головорізів" Росія відправила до Сирії в складі приватних ві...