Слава Україні: всі країни ЄС ратифікували угоду з нашою країною - президент

Мова йде про місцевий парламент у Брюсселі, адже за законодавством Бельгії угоду про асоціацію мають схвалювати також і регіональні парламенти країни.

Ілюстрація:best-news.com.ua Парламент Брюсселя ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Про це в своєму Twitter написав президент України Петро Порошенко зазначають Патріоти України.

Угоду про асоціацію між Україною та ЄС сторони уклали 27 червня 2014 року. З того часу тривав процес її ратифікації. Досі парламент “столичного регіону Брюссель” лишався єдиним, що не ратифікував асоціацію.

До речі, Парламент Греції, який довгий час не починав процесу ратифікації, проголосував за Угоду 18 листопада.

Слід зазначити, що не всі країни ЄС завершили процес ратифікації, а в Нідерландах з цього приводу 6 квітня 2016 року має відбутися референдум щодо Угоди.

Хіти тижня. Ось де воно спливло: Сурков збирається поміняти Плотницького на сумнозвісного Василя Волгу

середа, 20 вересень 2017, 15:00

Союз лівих сил Волги навесні 2016 року мав намір узяти участь у виборах на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу. Влада РФ може призначити ватажком угруповання "ДНР" екс-депутата від Партії регіонів Олександра Бобкова, а ватажком "ЛНР" – лідера С...

"Совпадение?": Бойовики на Донбасі почали військові навчання одночасно з навчаннями "Захід-2017"

середа, 20 вересень 2017, 13:56

Бойовики "ЛНР" 14 вересня розпочали в себе командно-штабні навчання синхронно з російсько-білоруськими військовими навчаннями "Захід-2017". Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп України, керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук...