Слідство встановило: Генпрокурор Луценко розповів про роль Кучми у вбивстві Гонгадзе

​Серед силовиків пішла гонка, хто краще і далі зайде у виконанні волі диктатора. Тепер у Кучми " не було жодної спокійної ночі", стверджує очільник ГПУ.

Під час свого президентства Леонід Кучма не давав прямої наказу вбити журналіста Георгія Гонгадзе, але все ж підштовхнув членів "диктаторської вертикалі" до цього злочину. Про це генеральний прокурор Юрій Луценко заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону, , зазначають Патріоти України.

"Прямого наказу не було. Але розмови про необхідність покарати Гонгадзе привели до того, що в диктаторської системі координат пішла гонка, хто краще і далі зайде у виконанні волі диктатора. Саме тому я ставлю це в провину", - зазначив Луценко.

Крім того, глава ГПУ зазначив, що Кучма заперечує свою причетність до вбивства Гонгадзе.

"І тим не менше, я бачу, що йому дуже важко про це говорити", - додав генпрокурор.

На думку Луценка, "звучить вироком, якщо не юридичним, то моральним" передсмертна записка екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, одного з головних підозрюваних у справі, який нібито покінчив життя самогубством.

"Я ні в чому не винен, я став жертвою Кучми і його оточення", - процитував Луценко записку і додав, що після цього, на його погляд, "у Кучми не було жодної спокійної ночі".

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...