''Смерть Росії": Кремлівську пропагандистку викрили у нахабній брехні про українських дипломатів (відео)

Російську телеведучу Ольгу Скабеєву викрили у брехні щодо членів української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи. Йдеться про її обвинувачення в тому, що дипломати бажали їй і всій Росії смерті, повідомляють Патріоти України.

У Скабеєвої не тільки немає доказів цього, а й навпаки: відео, яке вона оприлюднила, доводить неправдивість її твердження. Зокрема пропагандистка заявила: "Люди спітніли, очі налилися кров'ю і ось ці слова, які вони сказали, дивлячись мені в очі. "Смерть Росії, смерть ворогам, смерть тобі".

"У переказі Скабеєвої у прямому ефірі її програми інцидент був поданий інакше, ніж те, що відбулося насправді. Вона описала українців як хуліганів, "нацистів", "що стрибають як макаки", які погрожували і кричали їй в обличчя "Смерть Росії!", "Смерть тобі!". Проте власне відео Скабеєвої — доказ того, що українські делегати не вимовляли тих слів, які вона їм приписує", — пояснили у ЗМІ. Зазначається, що насправді дипломати замість інтерв'ю російській журналістці озвучували гасла "Слава Україні!" та "Ганьба Росії".

Стрімко ростуть: Британська розвідка розкрила втрати російської армії в Україні за останні два місяці

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:15

Середньодобові втрати жителів Росії (убитими та пораненими) в Україні у травні та червні 2024 року збільшилися до максимумів від початку війни - 1262 та 1163 відповідно. Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії, передають Патріоти Украї...

Дуже бояться "бавовни": Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів (відео)

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:55

Агент партизанського руху "Атеш" виявив чотири великі десантні кораблі, які мінують вхід до гавані біля Новоросійського морського порту в Краснодарському краї, передають Патріоти України. За словами партизана, кораблі проводять мінування входу в гавань...