Смертельний "ніж" в спину? США опублікували "Кремлівську доповідь" про олігархів Путіна

До списку потрапили 114 осіб із оточення президента РФ Володимира Путіна. Серед них 96 олігархів.

Ілюстрація: cdn4.img.ria.ru

Міністерство фінансів Сполучених Штатів опублікувало доповідь щодо можливості запровадження нових санкцій проти російських олігархів та людей із близького оточення президента Росії Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Washington Post.

Зокрема, в списку наведені російські олігархи Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, брати Аркадій та Борис Ротенберги, Геннадій Тичченко, Алізер Усманов, Ігор Сечин, Олексій Міллер, Олег Тиньков, Сулейман Керімов та інші.

Як відомо, 29 січня Міністерство фінансів США збиралося передати до Конгресу документ, який преса прозвала "Кремлівською доповіддю" - перелік російських олігархів та людей із близького оточення президента Росії Володимира Путіна.

Це тільки перший із цілої низки документів, які готують декілька американських відомств на виконання ухваленого минулого року у США закону.

Повідомлялося, що нинішній звіт сам по собі не передбачає запровадження санкцій проти згаданих у ньому осіб, але створює фактичні підстави для можливого запровадження таких санкцій у майбутньому. У Москві вважають публікацію так званої "кремлівської доповіді" прямою спробою вплинути на виборчий процес в Росії.

Хіти тижня. Путін погрожував вбити Януковича? Спливли шокуючі подробиці

понеділок, 27 січень 2020, 23:30

Російський президент Володимир Путін погрожував вбивством екс-президенту Віктору Януковичу, якщо він підпише Асоціацію з Європейським союзом у 2013 році. Про це розповів політолог Андрій Піонтковський, передають Патріоти України. Він не виключає, що по...

Щоб обстріляти себе самих: Найманці "ДНР" зайшли на колишні позиції ОС біля Петрівського

понеділок, 27 січень 2020, 23:28

Все відбувалося на відстані 250 метрів від відеокамери спостереження ОБСЄ, яка, на думку окупантів, має надати докази факту нібито порушення розведення сил та засобів з боку Збройних сил України. Російські гібридні війська зайшли на колишні позиції Об’...