У вівторок, 9 травня, народний депутат Михайло Добкін взяв участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави в Харкові. Фото в своєму акаунті в Instagram опублікувала його дочка Алла, повідомляють Патріоти України.
"З Днем Перемоги! Пишаюся своїм містом, що пам'ятають! Пишаюся своїм батьком, пам'ятаю дідів! Спасибі Вам, ми вас пам'ятаємо!" - написала вона.
Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...