"Соколи Путіна" знов вбивають у Сирії дітей (фото 16+)

​На південному заході країни сили РФ здійснили авіаудар, який припав на школу в селі Айн-ель-Тінех

Унаслідок варварського злочину щонайменше 10 людей загинуло. 20 осіб отримали поранення, серед жертв – діти, зазначають Патріоти України.

"Щонайменше 10 мирних жителів були вбиті внаслідок російського авіаудару по школі, яка була притулком для укриття сімей, змушених покинути свої будинки через бойові дії на південному заході Сирії", – уточнює авторитетне AP.

Один із фотографів, який перебуває на місці події, нарахував 20 поранених, у тому числі дітей. У Сирійській цивільній обороні заявили, що будівля школи використовувалася для укриття сімей, які були змушені покинути свої будинки через бойові дії.

Хіти тижня. Делегація США вражена потужністю інавгураційної промови Зеленського, - Перрі

вівторок, 21 травень 2019, 22:00

Як зазначив очільник американської делегації, "США разом з народом України, вони з нетерпінням чекають спільної роботи з новим президентом, сподіваюся, і з новим парламентом”. В делегації США промову президента Володимира Зеленського назвали вражаючою....

"Нехай народ схвалить": Зеленський проведе в Україні референдум через Росію

вівторок, 21 травень 2019, 21:33

Враховуючи бажання деяких наших співгромадян досягнути миру будь-якою ціною, результати голосування передбачити складно. Президент України Володимир Зеленський має намір винести на всеукраїнський референдум питання про формат переговорів із Росією. Про...