"Соколи Путіна" знов вбивають у Сирії дітей (фото 16+)

​На південному заході країни сили РФ здійснили авіаудар, який припав на школу в селі Айн-ель-Тінех

Унаслідок варварського злочину щонайменше 10 людей загинуло. 20 осіб отримали поранення, серед жертв – діти, зазначають Патріоти України.

"Щонайменше 10 мирних жителів були вбиті внаслідок російського авіаудару по школі, яка була притулком для укриття сімей, змушених покинути свої будинки через бойові дії на південному заході Сирії", – уточнює авторитетне AP.

Один із фотографів, який перебуває на місці події, нарахував 20 поранених, у тому числі дітей. У Сирійській цивільній обороні заявили, що будівля школи використовувалася для укриття сімей, які були змушені покинути свої будинки через бойові дії.

Хіти тижня. Рахуємо витрати: "Гультяї" Порошенки і скромна, незаможна Тимошенко

вівторок, 21 серпень 2018, 11:30

Коломойський відкрив "скриньку Пандори", атакувавши родину Порошенків за заявлений відпочинок в Іспанії, мимоволі звернувши увагу на свою протеже. Скромну і незаможну, як виходить з декларації. На цю ситуацію звернув увагу український політолог Олексан...

Під час виступу президента: У Кабулі "розбомбили" дипломатичний квартал

вівторок, 21 серпень 2018, 10:38

Під час виступу президента Афганістану Ашрафа Гані з нагоди мусульманського свята бойовики випустили декілька ракет по дипломатичному кварталу Кабула, повідомляють Патріоти України з посилання на ВВС. Президент Ашраф Гані робив телезвернення з нагоди К...