Соціологи з'ясували, які партії на виборах до Верховної Ради готові підтримати українці (інфографіка)

Якби у грудні проходили вибори до Верховної Ради, то партія Володимира Зеленського "Слуга народу", яка поки не оголосила про свою участь, була б у лідерах. Про це свідчать результати опитування Центру "Соціального моніторингу" та Українського інституту соціальних досліджень, повідомляють Патріоти України.

Зараз до Верховної Ради мають шанс пройти вісім партій. Серед тих, хто визначився, за кого голосуватиме, 20,4% готові підтримати ВО "Батьківщина", 12,9% – "Слуга народу", яка ще не заявила про свою участь у виборах, 11,6% – "За життя", 11,5 – "Громадянську позицію", 11% – "БПП "Солідарність". За "Радикальну партію Ляшка" готові віддати 7,9% голосів, за "Самопоміч" – 5,8% і 5,3%.

Не подолали б бар'єр 5% "Опозиційний блок", за нього готові голосувати 2,1%, за "Народний фронт" – 0,3%. У президентських перегонах також лідирує Юлія Тимошенко – 19,3%, на другому місці Володимир Зеленський – 15,6%. Трійку лідерів замикає Анатолій Гриценко – 15,2 %.

Опитування проходило з 1 по 10 грудня 2018 року. Методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) опитали 2198 респондентів у віці від 18 років і старше.

У Кремлі відмовилися коментувати заяву міноборони РФ про "наступ ЗСУ" і заговорили про доповіді Путіну "з землі"

понеділок, 5 червень 2023, 16:48

У Кремлі відмовилися коментувати заяву міністерства оборони країни-терориста Росії про "наступ Збройних сил України". Спікер кремлівського диктатора Дмитро Пєсков заговорив про доповіді Володимиру Путіну "з землі". Про це повідомляють російські пропага...

РФ відчуватиме весь біль, який пережила Україна: У Зеленського висловилися про завершення війни

понеділок, 5 червень 2023, 15:58

Не можна точно сказати, коли закінчиться війна в Україні з Росією. Київ фіналізуватиме цю війну абсолютно справедливо, передають Патріоти України. Росія буде відчувати весь той біль, який пережили українці, розповів радник голови Офісу президента Украї...