Соціологи з'ясували, які партії на виборах до Верховної Ради готові підтримати українці (інфографіка)

Якби у грудні проходили вибори до Верховної Ради, то партія Володимира Зеленського "Слуга народу", яка поки не оголосила про свою участь, була б у лідерах. Про це свідчать результати опитування Центру "Соціального моніторингу" та Українського інституту соціальних досліджень, повідомляють Патріоти України.

Зараз до Верховної Ради мають шанс пройти вісім партій. Серед тих, хто визначився, за кого голосуватиме, 20,4% готові підтримати ВО "Батьківщина", 12,9% – "Слуга народу", яка ще не заявила про свою участь у виборах, 11,6% – "За життя", 11,5 – "Громадянську позицію", 11% – "БПП "Солідарність". За "Радикальну партію Ляшка" готові віддати 7,9% голосів, за "Самопоміч" – 5,8% і 5,3%.

Не подолали б бар'єр 5% "Опозиційний блок", за нього готові голосувати 2,1%, за "Народний фронт" – 0,3%. У президентських перегонах також лідирує Юлія Тимошенко – 19,3%, на другому місці Володимир Зеленський – 15,6%. Трійку лідерів замикає Анатолій Гриценко – 15,2 %.

Опитування проходило з 1 по 10 грудня 2018 року. Методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) опитали 2198 респондентів у віці від 18 років і старше.

Війна не стала на заваді: Держслужбовці вивезли за кордон 5 мільйонів доларів готівки, яку отримали незаконно

вівторок, 5 липень 2022, 13:00

Попри війну з Росією в Україні фіксують факти незаконного збагачення службовців. НАЗК повідомило про вивезення за межі України публічними службовцями незаконно отриманої готівки, передають Патріоти України. У пресслужбі Національного агентства з питань...