Співпраця з НАТО: Україна підписала угоду про доступ до логістичної агенції Альянсу (фото)

Угода була підписана 1 грудня у Люксембурзі.

Фото:Facebook

Україна та НАТО підписали угоду про доступ до логістичної агенції Альянсу. Про це повідомляє місія України при НАТО на своїй сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.

"1 грудня 2016 р. у м. Люксембург підписано Угоду, яка відкриває Україні доступ до логістичної бази Агенції НАТО з підтримки і постачання", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, через російську агресію проти України лідери країн НАТО на саміті в Уельсі в 2014 році створили чотири трастові фонди для підтримки України: Командування, управління, зв'язок і комп'ютери (С4) Логістика та стандартизація, Кібероборона, Військова кар'єра, Медична реабілітація.

Ще один фонд, який спеціалізується на розмінуванні, був створений згодом, після саміту в Уельсі.

Як відомо, Агенції НАТО з підтримки і постачання - це головна логістична організація НАТО, яка об'єднує в одній організації логістику, закупівлі, забезпечує спільні міжнародні рішення для зацікавлених сторін.

Операція вдалася: У РФ зірвано виробництво ракет Х-59 через удар по Смоленську, - ГУР

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:30

У Росії зірвано процес виробництва ракет Х-59 різних модифікацій через удар по Смоленську, про який росЗМІ повідомляли 1 жовтня, передають Патріоти України. В Головному управлінні розвідки України підтвердили, що в цей день дрони атакували місцевий ав...

Знав дуже багато про багатьох: У Криму загадково помер колишній нардеп

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:23

Днями низка підконтрольних агресору "медіа" повідомили про раптову смерть Сергія Кондратевського - відомого свого часу в Севастополі та Криму бізнесмена та політика. Відомо, що він помер 26 вересня, коли нібито готувався до операції, більше подробиць н...