"Спокусливо думати, що взаємної симпатії наших керівників і мистецтва ведення переговорів вистачить, щоб знайти комплексне рішення. Це ілюзія", - сказав він.
За словами Бернса, досягненню загальної домовленості перешкоджають дві обставини. Першим екс-посол назвав той факт, що президент Росії Володимир Путін потребує зовнішнього ворога. А друге, вважає Бернс, - російський президент переконаний в тому, що для відновлення величі Росії слід підірвати світовий порядок, який встановили США.
Також Бернс підкреслив, що не слід применшувати втручання Кремля в американський виборчий процес. Екс-посол додав, що нова адміністрація США повинна зберегти санкції проти Росії, показати, що Америка віддана НАТО та своїм партнерам, а також допомогти Україні будувати демократію.
Мер Києва Віталій Кличко 16 липня отримав 7,47 млн грн роялті за участь у створенні документального фільму про історію братів Кличків під час війни в Україні. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на декларацію міського голови. У документі...
Центральний банк Росії продовжує зусилля з підтримки видимості внутрішньої економічної стабільності шляхом проведення економічної політики. Вона ж, імовірно, посилить економічну нестабільність країни-агресора, яка продовжує вести війну проти України. П...