
Росія застосує ядерну зброю лише в разі загрози існуванню країни. Про це заявив російський посол у США Анатолій Антонов, передають Патріоти України.
Дипломат зазначив, що при цьому РФ не буде використовувати ядерну зброю для запобігання регіональним конфліктам, передає ТАСС. "Ми не будемо використовувати ядерну зброю, щоб не допустити регіональний збройний конфлікт. Я закликаю вас прочитати наявні у вільному доступі офіційні документи, опубліковані владою Російської Федерації", — повідомив він.
Антонов додав, що Штати не несуть для них загрози. "США не є нашими суперниками. Як я вже казав багато разів сьогодні, ми розглядаємо США як партнера, а вже вам вирішувати, ким ми є для вас", — наголосив посол.
Він також заперечував можливість того, що Росія може першою завдати ядерного удару. "На цю тему існує дуже багато сфабрикованих новин. Не існує ніякої концепції завдавання ядерного удару першими. В нашій військовій доктрині чітко сказано, коли і за яких обставин ми можемо використовувати ядерну зброю — якщо проведена атака проти Російської Федерації, існує загроза існуванню країни", — пояснив Антонов.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...