"США нам не суперник": Російський дипломат розповів про застосування ядерної зброї

Посол Анатолій Антонов заперечує можливість того, що Росія може першою завдати ядерного удару.

Анатолій Антонов. Фото: ТВЦ.

Росія застосує ядерну зброю лише в разі загрози існуванню країни. Про це заявив російський посол у США Анатолій Антонов, передають Патріоти України.

Дипломат зазначив, що при цьому РФ не буде використовувати ядерну зброю для запобігання регіональним конфліктам, передає ТАСС. "Ми не будемо використовувати ядерну зброю, щоб не допустити регіональний збройний конфлікт. Я закликаю вас прочитати наявні у вільному доступі офіційні документи, опубліковані владою Російської Федерації", — повідомив він.

Антонов додав, що Штати не несуть для них загрози. "США не є нашими суперниками. Як я вже казав багато разів сьогодні, ми розглядаємо США як партнера, а вже вам вирішувати, ким ми є для вас", — наголосив посол.

Він також заперечував можливість того, що Росія може першою завдати ядерного удару. "На цю тему існує дуже багато сфабрикованих новин. Не існує ніякої концепції завдавання ядерного удару першими. В нашій військовій доктрині чітко сказано, коли і за яких обставин ми можемо використовувати ядерну зброю — якщо проведена атака проти Російської Федерації, існує загроза існуванню країни", — пояснив Антонов.

Путін може атакувати західні системи зв'язку з космосу, - британський адмірал

субота, 1 жовтень 2022, 10:30

Глава оборонного штабу Міністерства оборони Великої Британії адмірал Тоні Радакін заявив, що у російського президента Володимира Путіна є можливість атакувати західні системи зв'язку з космосу. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України. За...

Під час війни вступ України до НАТО малоймовірний, але все може змінитися, - депутат

субота, 1 жовтень 2022, 10:28

Під час війни вступ України до НАТО малоймовірний, скоріш за все це станеться вже після перемоги. Таку думку висловив голова делегації ВР в парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв під час інформаційного телемарафону. . "Під час війни такі шанси дуже ...