"Стає в'язницею": У МЗС Великобританії зробили скандальну заяву про Євросоюз

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант заявив, що Євросоюз перетворюється у "в'язницю", подібно до СРСР, який забороняв своїм громадянам виїжджати, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent.

Глава МЗС зазначив, що лідери ЄС "відвернулися від ідеалів європейської мрії". "ЄС був створений для того, щоб захищати свободу. Це Радянський Союз нікому не давав його покинути. Урок історії абсолютно ясний: якщо ви перетворите ЄС з клубу в тюрму, то прагнення покинути її не зменшиться, а буде лише зростати, і ми не будемо єдиним в'язнем, який захоче втекти з полону", – заявив Хант.Він також наголосив, що зробить все, щоб Brexit відбувся на умовах Великобританії.

"Коли б'ють по морді, ти ж не будеш складати ручки? Чим є, тим і надавали": Учасник боїв під Золотим розкрив деталі бою з російським агресором (відео)

середа, 19 лютий 2020, 20:11

Українські підрозділи адекватно відповіли на вчорашню атаку російських окупантів. Про це розповів боєць ЗСУ на ім'я Валерій, підрозділ якого, вчора брав участь у відбитті атаки російських окупантів поблизу Хутора Вільний, повідомляють Патріоти України ...

Російські окупанти звільнили "полковника, українського диверсанта" після років в'язниці

середа, 19 лютий 2020, 19:58

Окупаційна влада Криму утримувала Олексія Стогнія у колонії в Керчі як "українського диверсанта" – після закінчення терміну ув’язнення він вийшов на волю. Про це заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, зазначають Патріоти Ук...