Стало відомо, кого Порошенко призначив головою передвиборчого штабу

Головою передвиборчого штабу президента України Петра Порошенка, який буде займатися організацією його майбутньої президентської кампанії, став Віталій Ковальчук - перший заступник глави Адміністрації президента. Про це пише "Громадське" з посиланням на двох не названих співрозмовників у керівництві АПУ, повідомляють Патріоти України.

У середині серпня Порошенко провів закриту нараду з учасниками штабу, на якій представив Ковальчука як його керівника. "Ковальчук буде займатись організаційними питаннями як на центральному рівні, так і на місцях, натомість Ігор Гринів (народний депутат від "БПП") буде керівником кампанії. Він відповідає за стратегію, а також змістовне наповнення", - сказав співрозмовник.

Водночас він наголосив, що процес формування штабу і розподіл обов’язків між його членами триває. Ковальчук не прокоментував питання щодо його призначення головою передвиборчого штабу. Натомість Гринів у середині серпня в інтерв’ю виданню "Главком" підтвердив, що буде керівником виборчої кампанії Порошенка. Ковальчук і Гринів займали аналогічні посади під час президентської кампанії Порошенка у 2014 році. Тоді Ковальчук також відповідав за організаційні питання, натомість Гринів створив передвиборче гасло "Жити по-новому".

Аналогічні функції вони виконували і у штабі "БПП" під час парламентських виборів 2014 року. Натомість на місцевих виборах-2015 передвиборчий штаб партії президента очолював народний депутат Ігор Кононенко, а за змістовне наповнення кампанії відповідала народний депутат Вікторія Сюмар.

Із Криму виїхали "прем'єр" Аксьонов і "очільник держдуми" Костянтинов - українська розвідка

середа, 17 серпень 2022, 20:29

Із Криму в ніч на 17 серпня виїхав "прем'єр" Сергій Аксьонов і очільник "держдуми" півострова Володимир Костянтинов. Евакуація відбулася після того, як обом діячам подзвонив куратор із Москви. Про це повідомили джерела в розвідці, передають Патріоти Ук...

У армії РФ зростає кількість фактів саботажу наказів офіцерів, – Генштаб ЗСУ

середа, 17 серпень 2022, 20:14

Поміж службовців армії Росії все частіше трапляються випадки непокори. Нерідко солдати саботують навіть накази своїх офіцерів. Ці дані нашої військової розвідки оприлюднили в Генштабі ЗСУ 17 серпня, передають Патріоти України. У повідомлені вказали, що...