"Стамбульская "черная месса": Скандальний священик РПЦ погрожує через Томос патріарху Варфоломію та ПЦУ

Всеволод Чаплін закликає оголосити анафему українській церкві та усім, хто буде входити із нею в спілкування.

Всеволод Чаплін. Фото: соцмережі.

Скандально відомий священик Російської православної церкви, протоієрей Всеволод Чаплін пригрозив новій Православній церкві України анафемою. Він заявив, що "Варфоломій відслужив" літургію "спільно з розкольником, який не має сану", передають Патріоти України.

“Фанар окончательно отпал в раскол, отошел от Христа и христианства, добавив к прочим своим ересям отрицание апостольского преемства. То, что во время стамбульской черной мессы находилось в чаше и на дискосе, кощунственно называть Телом и Кровью Христовыми. Это было сатанинское зелье”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Чаплін стверджує, що тільки "анафема будет теперь понята церковным народом – никакие компромиссы более невозможны”. “Лучше всего провозгласить анафему на соборе нескольких Поместных Церквей. Но сначала ее вполне может провозгласить Русская Церковь, а уже потом можно созвать межправославный собор… И ясно сказать, что все вошедшие в общение с раскольниками тоже подпадают под анафему”, – пригрозив він.

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...