"Стамбульская "черная месса": Скандальний священик РПЦ погрожує через Томос патріарху Варфоломію та ПЦУ

Всеволод Чаплін закликає оголосити анафему українській церкві та усім, хто буде входити із нею в спілкування.

Всеволод Чаплін. Фото: соцмережі.

Скандально відомий священик Російської православної церкви, протоієрей Всеволод Чаплін пригрозив новій Православній церкві України анафемою. Він заявив, що "Варфоломій відслужив" літургію "спільно з розкольником, який не має сану", передають Патріоти України.

“Фанар окончательно отпал в раскол, отошел от Христа и христианства, добавив к прочим своим ересям отрицание апостольского преемства. То, что во время стамбульской черной мессы находилось в чаше и на дискосе, кощунственно называть Телом и Кровью Христовыми. Это было сатанинское зелье”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Чаплін стверджує, що тільки "анафема будет теперь понята церковным народом – никакие компромиссы более невозможны”. “Лучше всего провозгласить анафему на соборе нескольких Поместных Церквей. Но сначала ее вполне может провозгласить Русская Церковь, а уже потом можно созвать межправославный собор… И ясно сказать, что все вошедшие в общение с раскольниками тоже подпадают под анафему”, – пригрозив він.

Хіти тижня. Покусився на недоторканного: "Поверніть Україні 155 мільярдів за "ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі зчепився з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 15:00

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...

Хіти тижня. "Розпустити їх всіх нафіг!": Богдана розгнівав бунт "слуг народу" через закон про прослуховування

понеділок, 23 вересень 2019, 14:30

Андрій Богдан кричав, а Володимир Зеленський його заспокоював. Нардепи з фракції «Слуга народу» розсердили президента і голову його Офісу Андрія Богдана тим, що провалили голосування за закон про спрощення обшуків депутатів і спостереження за ними. Про...