"Стамбульская "черная месса": Скандальний священик РПЦ погрожує через Томос патріарху Варфоломію та ПЦУ

Всеволод Чаплін закликає оголосити анафему українській церкві та усім, хто буде входити із нею в спілкування.

Всеволод Чаплін. Фото: соцмережі.

Скандально відомий священик Російської православної церкви, протоієрей Всеволод Чаплін пригрозив новій Православній церкві України анафемою. Він заявив, що "Варфоломій відслужив" літургію "спільно з розкольником, який не має сану", передають Патріоти України.

“Фанар окончательно отпал в раскол, отошел от Христа и христианства, добавив к прочим своим ересям отрицание апостольского преемства. То, что во время стамбульской черной мессы находилось в чаше и на дискосе, кощунственно называть Телом и Кровью Христовыми. Это было сатанинское зелье”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Чаплін стверджує, що тільки "анафема будет теперь понята церковным народом – никакие компромиссы более невозможны”. “Лучше всего провозгласить анафему на соборе нескольких Поместных Церквей. Но сначала ее вполне может провозгласить Русская Церковь, а уже потом можно созвать межправославный собор… И ясно сказать, что все вошедшие в общение с раскольниками тоже подпадают под анафему”, – пригрозив він.

Ефект флюгера: Міноборони знов прозвітувало стосовно повістки на мобілізацію рядовому запасу, діловоду Зеленському В.О.

середа, 19 червень 2019, 18:43

Міністерство оборони спростувало свою попередню інформацію про призов за мобілізацією теперішнього верховного головнокомандувача України в 2014-2015 роках. Військове відомство на численні запити політиків та журналістів дало офіційну відписку у скандал...

Хіти тижня. Екс-кандидата в президенти України облили помиями у Франківську (відео)

середа, 19 червень 2019, 18:00

Шевченко заявив, що від нього вимагали не йти на вибори до Верховної Ради від Івано-Франківська. Шевченко підтвердив у Facebook факт нападу. За словами нардепа, за провокацією може стояти власник будівельної компанії "Мельник Девелопмент Груп" Іван Мел...