Столтенберг розповів про перспективи України стати членом НАТО

Зараз країни НАТО зосередяться на політичній та практичній підтримці України, щоб підвищити оперативну сумісність ЗСУ з силами альянсу.

Йєнс Столтенберг. Фото: www.lragir.am.

Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що наразі Україна не розглядає питання членства в альянсі. Про це заявив на брифінгу за підсумками засідання комісії Україна-НАТО, передають Патріоти України з посиланням на depo.ua.

"Президент Порошенко чітко сказав, що питання про членство України в НАТО не знаходиться на порядку денному", - сказав генсек альянсу. Тому, за його словами, країни НАТО зосередяться на політичній та практичній підтримці України, щоб підвищити оперативну сумісність ЗСУ з силами альянсу.

"Ми розглянемо питання членства далі. Чи Україна стане членом НАТО чи ні, саме Україна має вирішити це і 28 країн НАТО мають це вирішити", - сказав Столтенберг.

Над пасткою ще треба попрацювати: Український дипломат розповів, чим закінчиться кримська авантюра для Кремля

субота, 24 серпень 2019, 18:46

Україні варто припинити покладатися виключно на дії союзників і зайнятися нарощуванням власного потенціалу. Повернути Україні анексувати Крим було б простіше, якби на Заході всерйоз відстежували випадки порушення закритого режиму портів і аеропортів на...

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...