
По відношенню до України НАТО використовує підхід "краще дати людині вудку, ніж спіймати для неї рибу". Про це в інтерв'ю Обозревателю розповів в.о. глави місії України при НАТО Єгор Божок, інформують Патріоти України.
"Ми за допомогою НАТО розвиваємо власний потенціал. Точніше, не розвиваємо, а відновлюємо те, що було розграбовано і зруйновано. Цей процес треба розглядати в динаміці. Те, що нам було потрібно рік тому, зараз вже не треба. У нас вже є своє. Ми його відбудували за допомогою альянсу", - зазначив Божок.
Він підкреслив, що на початку червня цього року у Львові відбудеться чергове засідання спільної робочої групи Україна-НАТО з питань оборонно-технічного співробітництва.
"Однією з ключових тем засідання стане імпортозаміщення в контексті знищення залежності від російського "Оборонпрому", - підсумував Божок.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...