
По відношенню до України НАТО використовує підхід "краще дати людині вудку, ніж спіймати для неї рибу". Про це в інтерв'ю Обозревателю розповів в.о. глави місії України при НАТО Єгор Божок, інформують Патріоти України.
"Ми за допомогою НАТО розвиваємо власний потенціал. Точніше, не розвиваємо, а відновлюємо те, що було розграбовано і зруйновано. Цей процес треба розглядати в динаміці. Те, що нам було потрібно рік тому, зараз вже не треба. У нас вже є своє. Ми його відбудували за допомогою альянсу", - зазначив Божок.
Він підкреслив, що на початку червня цього року у Львові відбудеться чергове засідання спільної робочої групи Україна-НАТО з питань оборонно-технічного співробітництва.
"Однією з ключових тем засідання стане імпортозаміщення в контексті знищення залежності від російського "Оборонпрому", - підсумував Божок.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...