"Стисло про мільйони чиновників": Мережу підірвав "пост правди" від українського блогера

Дійсно, після перегляду декларацій українських політиків починаєш всерйоз задумуватися, може, справді є пристрій для генерування доларів з повітря?

Еволюція української "еліти". Карикатура: twinnet.com.

У соціальній мережі викликав бурхливу реакцію гнівний пост блогера Івана Оберемко з приводу величезних сум грошей, задекларованих народними депутатами України. Про це блогер написав на своїй сторінці в Faceboook, передають Патріоти України.

Оберемко, зокрема, зазначив, що нардеп Андрій Лозовий з його $200 тисяч і В'ячеслав Кириленко із 5 земельними ділянками та 900-метровим будинком під Києвом ні дня не працювали поза партійними структурами.

"Та бєспонту, все одно підуть і знову за це кодло проголосують", "Звісно проголосують, тому що в кожному жевріє надія, що настане той світлий день, коли і він зможе задекларувати 200 кг грошей, згенерованих з повітря", "Просто у тебе немає мощей 13-го століття, ось ти і бісишся", - пишуть коментатори.


ЗМІ публікують забинтовану ногу водія Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 21:18

Потерпілий під час замаху на першого помічника президента України Сергія Шефіра водій приходить до тями після операції. Як повідомлялося раніше, водієві зробили операцію в лікарні "Феофанія". За словами лікарів, його життю ніщо не загрожує, він перебув...

"Слуга" Тищенко відзначився новим "перлом", розповідаючи про замах на Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 20:28

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко прокоментував замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Як відомо, сьогодні, 22 вересня, невідомі обстріляли авто, в якому перебував політик. Постраждав його водій. Своєю думкою ...