"Судячи з усього, з Курильськими островами Путіна притиснули, або його добряче корумпували", - російський бізнесмен

На думку Євгена Чичваркіна, Кремль хоче завдяки "м'якій анексії" Білорусі зняти з порядку денного питання Курильських островів.

Євген Чичваркін. Фото: соцмережі.

Президент Росії Володимир Путін, найімовірніше, віддасть Курильські острови Японії. Таку думку 19 січня висловив російський бізнесмен Євген Чичваркін, який проживає у Великобританії, в інтерв'ю OstWest, передають Патріоти України.

"Туди неможливо переїхати вже тепер. Там неможливо отримати прописку. Судячи з усього, з островами його притиснули, або його добряче корумпували і йому заплатять якісь величезні гроші. Треба дивитися в корінь, що керує цією людиною – жадібність і жага влади", – підкреслив він.

На думку бізнесмена, Кремль хоче завдяки "м'якій анексії" Білорусі зняти з порядку денного питання Курильських островів. "Договір про союзну державу лежав на полиці вже з 2004 року. Анексувавши Білорусь м'яко, він [Путін] знову поверне на якийсь час звання "збирача земель російських ", – підсумував Чичваркін.

Ядерні погрози Росії та нові "жести доброї волі": Експерт пояснив, до чого готується Кремль

четвер, 30 березень 2023, 9:30

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що Кремль починає ядерний шантаж напередодні нових "жестів доброї волі". Про це він сказав в етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України. Коваленко пригада...

"Це буде суїцидальний крок": Розвідка не виключає можливості повторного нападу Путіна на Київ

четвер, 30 березень 2023, 9:28

У воєнній розвідці не виключають, що армія Путіна може спробувати знову піти на Київ, але цей сценарій на зараз неможливий. Про це розповів речник ГУР Андрій Юсов в інтерв'ю для Gazeta, передають Патріоти України. "Кордон зміцнений. Система протиповітр...