Судові "ігри": Нардеп пояснив, чому скандального Насірова поновили на посаді

Окружний адміністративний суд Києва, ухвалюючи рішення про поновлення на посаді голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, враховував лише законність чи незаконність постанови Кабінету міністрів України. Про це заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Алексєєв, повідомляють Патріоти України.

Він пояснив, що процедурно суд брав до уваги лише ті документи, які безпосередньо стосувалися звільнення глави ДФС. "Із загального, те що я знаю: він (Роман Насіров. - ред.) був звільнений з причини нібито подвійного громадянства і суд, ухвалюючи рішення, бере до уваги лише причини його звільнення. При цьому не зважаючи на матеріали кримінальної справи, бо їх розглядає суд іншої інстанції", - вважає Алексєєв.

Якщо суд все ж таки поновив Насірова, то, згідно з законом і нинішніми юридичними практиками, рішення має бути виконане. "Таке рішення зазвичай допускається до загального виконання десь у 90% випадках. Щоправда, не знаю, що було в цьому конкретному випадку. Також в обов'язковому порядку виплачується зарплата за вимушений прогул, такою є норма", - наголосив нардеп.

Джерело: Обозреватель

"Готові разом з Росією "захищати" "Союзну державу", - міністр оборони Білорусі

четвер, 6 жовтень 2022, 22:27

У Білорусі заявили, що створили з росіянами спільне військове угруповання. Про це заявив білоруський міністр оборони Віктор Хренін, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ. Нібито це угруповання готове до розгортання для "збройного за...

У російському МЗС відхрестилися від загроз ядерною зброєю та згадали про "витівки НАТО"

четвер, 6 жовтень 2022, 22:15

Представниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова категорично зреклася шантажу Москви ядерною зброєю. Чиновниця та пропагандистка вказала, що Кремль ніколи нікому не загрожував боєголовками масової поразки, це все "витівки НАТО". Слова З...