Сурков - всьо: Названо ім'я нового куратора "Л/ДНР"

Заміна куратора була пов'язана з тим, що Україна мала прийняти закон про особливий статус Донбасу з певним переформатуванням по процесу мирного врегулювання конфлікту на сході країни.

Фото: ЗМІ

Звільнення помічника президента Росії і куратора невизнаних республік "Л/ДНР" на території України Владислава Суркова не змінить ситуації на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

"Я не думаю, що щось особливо зміниться, враховуючи те, що фактично всі механізми фінансування, підтримки, передачі матеріально-технічних засобів до "Л/ДНР" відпрацьовані вже за 4 роки до найменших нюансів", – сказав народний депутат від фракції "Народний фронт" Дмитро Тимчук.

Зміни не відбудуться ще через те, як каже нардеп, що заміна Суркову вже заздалегідь підготована і обізнана всім схемам Кремля.

"По-друге, варто звернути увагу на ті кандидатури, які називаються на заміну Суркову – це віце-прем'єр РФ Дмитро Козак і колишній уповноважений представник президента РФ в Приволзькому федеральному окрузі Михайло Бабіч. Стосовно другого я нічого не можу сказати, а що стосується пана Козака, то власне його готували на зміну Суркову ще в 2015 році", – повідомив Тимчук.

"Людина була вже тоді в курсі якихось головних подій, які відбувалися на Донбасі, знала механізми, якими Кремль підтримує свої окупаційні війська та інше. Якщо призначать саме його, я не здивуюся", – сказав Тимчук.

І додав: "Через це як раз можна буде казати про те, що у нас особливо ніякої зміни не відбудеться. Фактично все буде відбуватися в тому ж режимі, що і при Суркову".

У Росії з неба падала військова техніка, багато постраждалих серед десантників (фото, відео)

неділя, 22 вересень 2019, 22:31

Військові порушили техніку безпеки, через що постраждали кілька із них самих. У Росії під час навчань під Оренбургом з літака скинули військову техніку, в результаті чого постраждали п'ятеро військових. Про це повідомляє Telegram-канал LifeShot, публік...

На заздрість рукож*пих скреп: Україна підписала важливі контракти на постачання великої кількості газотурбінних установок для ВМС Індії

неділя, 22 вересень 2019, 21:36

Москва через напрацьовані десятиріччями схеми примудряється продавати Індії бойові кораблі без силових установок, оскільки не здатна освоїти високотехнологічне виробництво. До номенклатури постачань входять газотурбінні двигуни, редуктори, комплекти за...