Сурков - всьо: Названо ім'я нового куратора "Л/ДНР"

Заміна куратора була пов'язана з тим, що Україна мала прийняти закон про особливий статус Донбасу з певним переформатуванням по процесу мирного врегулювання конфлікту на сході країни.

Фото: ЗМІ

Звільнення помічника президента Росії і куратора невизнаних республік "Л/ДНР" на території України Владислава Суркова не змінить ситуації на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

"Я не думаю, що щось особливо зміниться, враховуючи те, що фактично всі механізми фінансування, підтримки, передачі матеріально-технічних засобів до "Л/ДНР" відпрацьовані вже за 4 роки до найменших нюансів", – сказав народний депутат від фракції "Народний фронт" Дмитро Тимчук.

Зміни не відбудуться ще через те, як каже нардеп, що заміна Суркову вже заздалегідь підготована і обізнана всім схемам Кремля.

"По-друге, варто звернути увагу на ті кандидатури, які називаються на заміну Суркову – це віце-прем'єр РФ Дмитро Козак і колишній уповноважений представник президента РФ в Приволзькому федеральному окрузі Михайло Бабіч. Стосовно другого я нічого не можу сказати, а що стосується пана Козака, то власне його готували на зміну Суркову ще в 2015 році", – повідомив Тимчук.

"Людина була вже тоді в курсі якихось головних подій, які відбувалися на Донбасі, знала механізми, якими Кремль підтримує свої окупаційні війська та інше. Якщо призначать саме його, я не здивуюся", – сказав Тимчук.

І додав: "Через це як раз можна буде казати про те, що у нас особливо ніякої зміни не відбудеться. Фактично все буде відбуватися в тому ж режимі, що і при Суркову".

Хіти тижня. Вибори-вибори: "Голос" Вакарчука додав, Тимошенко обходить Порошенка, а Смешко "тоне" - битва рейтингів триває

четвер, 20 червень 2019, 15:00

Якщо вірити дослідженням Центру "Соціальний моніторинг" і Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка , оприлюдненого 18 червня, до парламенту можуть пройти партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Батьківщи...

"Сподіваюся, що Зеленський став трохи більше розуміти специфіку діяльності Служби, але попереду ще довгий шлях" : Грицак розповів про зустрічі з новим президентом та його призначинцем до СБУ

четвер, 20 червень 2019, 14:32

Голова СБУ генерал Василь Грицак, котрого відправляють у відставку, розповів, що після інавгурації президента Зеленський кілька разів зустрічався з ним, а також з Іваном Бакановим, який згодом став його першим заступником. Про це Грицак сказав в інтер...