Сурков - всьо: Названо ім'я нового куратора "Л/ДНР"

Заміна куратора була пов'язана з тим, що Україна мала прийняти закон про особливий статус Донбасу з певним переформатуванням по процесу мирного врегулювання конфлікту на сході країни.

Фото: ЗМІ

Звільнення помічника президента Росії і куратора невизнаних республік "Л/ДНР" на території України Владислава Суркова не змінить ситуації на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

"Я не думаю, що щось особливо зміниться, враховуючи те, що фактично всі механізми фінансування, підтримки, передачі матеріально-технічних засобів до "Л/ДНР" відпрацьовані вже за 4 роки до найменших нюансів", – сказав народний депутат від фракції "Народний фронт" Дмитро Тимчук.

Зміни не відбудуться ще через те, як каже нардеп, що заміна Суркову вже заздалегідь підготована і обізнана всім схемам Кремля.

"По-друге, варто звернути увагу на ті кандидатури, які називаються на заміну Суркову – це віце-прем'єр РФ Дмитро Козак і колишній уповноважений представник президента РФ в Приволзькому федеральному окрузі Михайло Бабіч. Стосовно другого я нічого не можу сказати, а що стосується пана Козака, то власне його готували на зміну Суркову ще в 2015 році", – повідомив Тимчук.

"Людина була вже тоді в курсі якихось головних подій, які відбувалися на Донбасі, знала механізми, якими Кремль підтримує свої окупаційні війська та інше. Якщо призначать саме його, я не здивуюся", – сказав Тимчук.

І додав: "Через це як раз можна буде казати про те, що у нас особливо ніякої зміни не відбудеться. Фактично все буде відбуватися в тому ж режимі, що і при Суркову".

Хіти тижня. Милованова взагалі назвала розумово відсталою особою: Тимошенко висунула жорсткий ультиматум Зеленському

неділя, 15 грудень 2019, 14:00

Лідерка "Батьківщини" виступила з окремою заявою, в якій згадала величезну кількість українців, що виступають проти продажу землі. Юлія Тимошенко висунула ультиматум Зеленському та заявила про свої вимоги, серед яких необхідність відкласти прийняття "з...

"Вижу перспективу попытки "наказания" Украины за "...несговорчивость". Интересно посмотреть на Зеленского во время нового Дебальцево", - Арестович

неділя, 15 грудень 2019, 13:58

Російська влада може помститися Зеленському новою війною на Донбасі. При цьому він закликав українське суспільство дуже уважно контролювати конкретний зміст законопроекту про децентралізацію. На предмет того, щоб вона випадково не стала федералізацією....