Світ стає все небезпечнішим: До закритого "ядерного клубу" стукає стратегічний союзник США

​Всупереч Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, все більше держав світу набуває технологічну можливість створення ядерних та термоядерних засобів знищення людства.

getbg.netПоки Україна страждає від військової агресії через свій «миролюбивий вибір», хтось кріпить оборону та наступ немирним атомом. Ось і Саудівська Аравія зробила відповідну заяву, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман в інтерв'ю американському каналу CBS наголосив, що його королівство не хоче обзаводитися ядерною зброєю, але обов'язково розробить ядерну бомбу, якщо її створять в Ірані.

«Саудівська Аравія не хоче опановувати ніяку ядерну бомбу, але без сумніву, якщо Іран розробить ядерну бомбу, ми негайно зробимо таким же чином», - підкреслив принц.

"Військова операція ще триває": У ЗСУ пояснили, чи можуть українські бійці повернутися на Зміїний

четвер, 30 червень 2022, 22:41

Росіяни "вчинили жест доброї волі" й втекли з острова Зміїний. Наразі територію, яка була окупована, досліджує розвідка та інші спецслужби. Про це в ефірі телеканалу "Рада" розповіла керівниця об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня У...

"А де там наш Севастополь?": Данілов передав "привіт" окупантам (фото)

четвер, 30 червень 2022, 22:27

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов яскраво відреагував на втечу російських окупантів із острова Зміїний. Він не сумнівається, що таку ж процедуру "жесту доброї волі" загарбникам доведеться пройти і в Криму. Данілов на своїй с...