"Світова спільнота має нас зрозуміти": У Росії вибухнули новим маренням про "борг" України

Глава комітету Державної думи РФ із міжнародних справ заявив, що РФ підраховує усі збитки Криму, яких він міг зазнати за часів "української окупації".

Леонід Слуцький. Фото: 24СМІ.

Росія збирається заявити про "борг" України за роки перебування Криму в її складі на вищому міжнародному рівні. Безглуздою заявою про це вибухнув глава комітету Державної думи РФ із міжнародних справ Леонід Слуцький під час спілкування з журналістами, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

"Думаю, свою позицію ми обов'язково заявимо на всіх можливих міжнародних і міжпарламентських майданчиках, конференціях і форумах, найвищому рівні. Світова спільнота повинна зрозуміти, що Крим дійсно чимало втратив за ці 23 роки перебування в складі України", – висловився Слуцький.

Він також заявив, що Росія вже активно рахує "компенсацію". "Прийти до єдиної порівняльної цифрищо було, якби Крим відразу був у складі РФ і що відбувалося в економіці півострова, коли він був українською автономієюабсолютно реально. Голова Держдуми дав доручення, ми проведемо всі ці оцінки", – додав Слуцький. Зазначимо, раніше "перший віце-спікер" окупаційного парламенту Юхим Фікс заявив, що, перебуваючи в складі України, анексований Крим нібито зазнав збитків у кілька трильйонів рублів.

Навмисне провокує сусідів: Угорщина потрапила у черговий скандал, оприлюднивши карту ХІХ століття

субота, 25 березень 2023, 20:00

Угорщина привласнила Закарпаття і має територіальні претензії одразу до шести держав. Тамтешні функціонери федерації футболу стверджують, що УЄФА дозволила їм використовувати під час матчів збірної, символіку із зображенням мапи Угорщини дев’ятнадцятог...

Путін заявив, що Росія розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю

субота, 25 березень 2023, 19:51

Російський злочинець Володимир Путін заявив, що Росія розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю. Про це він сказав в інтерв'ю у суботу, 24 березня, яке показав пропагандистський канал "Росія-24", передають Патріоти України. Він сказав, що 1 липня Рос...