"Світова спільнота має нас зрозуміти": У Росії вибухнули новим маренням про "борг" України

Глава комітету Державної думи РФ із міжнародних справ заявив, що РФ підраховує усі збитки Криму, яких він міг зазнати за часів "української окупації".

Леонід Слуцький. Фото: 24СМІ.

Росія збирається заявити про "борг" України за роки перебування Криму в її складі на вищому міжнародному рівні. Безглуздою заявою про це вибухнув глава комітету Державної думи РФ із міжнародних справ Леонід Слуцький під час спілкування з журналістами, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

"Думаю, свою позицію ми обов'язково заявимо на всіх можливих міжнародних і міжпарламентських майданчиках, конференціях і форумах, найвищому рівні. Світова спільнота повинна зрозуміти, що Крим дійсно чимало втратив за ці 23 роки перебування в складі України", – висловився Слуцький.

Він також заявив, що Росія вже активно рахує "компенсацію". "Прийти до єдиної порівняльної цифрищо було, якби Крим відразу був у складі РФ і що відбувалося в економіці півострова, коли він був українською автономієюабсолютно реально. Голова Держдуми дав доручення, ми проведемо всі ці оцінки", – додав Слуцький. Зазначимо, раніше "перший віце-спікер" окупаційного парламенту Юхим Фікс заявив, що, перебуваючи в складі України, анексований Крим нібито зазнав збитків у кілька трильйонів рублів.

Оце так поворот: Швейцарія не згодна передати Україні заморожені активи РФ, хоча заарештувала 10 млрд доларів

середа, 6 липень 2022, 7:50

Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс виступив проти конфіскації заморожених активів Росії на суму до 500 млрд доларів. Про це пише британська газета The Guardian із посиланням на коментар Кассіса, передають Патріоти України. Гроші мають піти на повоєнну ...

У Путіна нові проблеми: У РФ партизани-анархісти палять військкомати і пускають під укіс потяги

середа, 6 липень 2022, 7:29

У Росії після початку повномасштабної військової агресії проти України активізувався партизанський рух - невідомі підпільники підпалюють військкомати і періодично влаштовують диверсії на залізниці. Про це повідомляє видання The Insider з посиланням на ...