Свої люди? Луценко призначив сина Грицака на високу посаду

Генпрокурор Юрій Луценко призначив заступником прокурора Полтавської області Олега Грицака, сина голови Служби безпеки України Василя Грицака, повідомляють Патріоти України.

Як зазначено у повідомленні на сайті обласної прокуратури, раніше, з кінця 2016 року, Олег Грицак очолював одне з управлінь у прокуратурі Київської області, а до цього працював у Оболонській і Святошинської районних прокуратурах Києва.

Грицак перейшов на нову посаду услід за своїм безпосереднім керівником. Місяць тому прокурор Київської області Дмитро Чібісов був переведений на аналогічну посаду в Полтаві.

Зазначимо, що за даними ЗМІ син глави СБУ був єдиним, кому вдалося уникнути люстрації з прокурорів у Оболонському районі Києва після переслідування майданівців.

Олег Грицак у декларації вказав півквартири площею 95 кв. м у Києві, земельну ділянку 997 кв. м у Київській області. У власності Грицака автомобіль Land Rover 2010 року, катер Buster 2010 року і два причепи. У дружини Анни - Mercedes-Вenz 2002 року, а також дві квартири. Одна у Києві - 84,3 кв. м, інша у с. Чайки під Києвом - 49,5 кв. м.

Вказується, що Грицак у 2015 році обіймав посаду у військовій прокуратурі Центрального регіону України. Також у 2017 році стало відомо, що батько дружини Грицака-молодшого Ігор Драчук оформив на себе в ЖК "Зелений острів-2" у Києві квартиру площею 73 кв м, а його дружина - відразу три квартири: площею 72 кв. м., 48 і 45 кв. м. Ці чотири квартири Драчук могли коштувати від 263 тис. доларів.

Також відомо, що дружина Грицака-молодшого володіє відразу двома квартирами. Перша з них розташована на Печерську в ЖК "Престиж Хол", має площу 84 кв. м. Квартира їй дісталася у січні 2014 року. Зараз у цьому ЖК квартири з авторським дизайном продають по 3 тис доларів за кв.м.

Хіти тижня. Олігарх на карту поставив усе: Чи врятують Зеленський із УКРОПом Коломойського, - ЗМІ

четвер, 13 грудень 2018, 4:00

Ігоря Коломойського називають одним із головних постраждалих у середовищі олігархів за час президентства Петра Порошенка. У результаті взаємної нелюбові двох політиків один до одного Коломойський змушений був покинути Україну і зараз влаштувався в Ізраїлі

Хіти тижня. Виграш отримав сумнівний: Екс-аналітик ЦРУ назвав три мети Путіна під час захоплення українських кораблів

четвер, 13 грудень 2018, 3:00

За словами Пола Гобла, інцидент був посланням не тільки Україні, але й Заходу. "По-перше, йому важливо зміцнити свій образ усередині Росії як незамінного лідера, єдиного, хто здатний захистити росіян від зовнішніх загроз. По-друге, Путіну важливо було ...