Свої люди? Луценко призначив сина Грицака на високу посаду

Генпрокурор Юрій Луценко призначив заступником прокурора Полтавської області Олега Грицака, сина голови Служби безпеки України Василя Грицака, повідомляють Патріоти України.

Як зазначено у повідомленні на сайті обласної прокуратури, раніше, з кінця 2016 року, Олег Грицак очолював одне з управлінь у прокуратурі Київської області, а до цього працював у Оболонській і Святошинської районних прокуратурах Києва.

Грицак перейшов на нову посаду услід за своїм безпосереднім керівником. Місяць тому прокурор Київської області Дмитро Чібісов був переведений на аналогічну посаду в Полтаві.

Зазначимо, що за даними ЗМІ син глави СБУ був єдиним, кому вдалося уникнути люстрації з прокурорів у Оболонському районі Києва після переслідування майданівців.

Олег Грицак у декларації вказав півквартири площею 95 кв. м у Києві, земельну ділянку 997 кв. м у Київській області. У власності Грицака автомобіль Land Rover 2010 року, катер Buster 2010 року і два причепи. У дружини Анни - Mercedes-Вenz 2002 року, а також дві квартири. Одна у Києві - 84,3 кв. м, інша у с. Чайки під Києвом - 49,5 кв. м.

Вказується, що Грицак у 2015 році обіймав посаду у військовій прокуратурі Центрального регіону України. Також у 2017 році стало відомо, що батько дружини Грицака-молодшого Ігор Драчук оформив на себе в ЖК "Зелений острів-2" у Києві квартиру площею 73 кв м, а його дружина - відразу три квартири: площею 72 кв. м., 48 і 45 кв. м. Ці чотири квартири Драчук могли коштувати від 263 тис. доларів.

Також відомо, що дружина Грицака-молодшого володіє відразу двома квартирами. Перша з них розташована на Печерську в ЖК "Престиж Хол", має площу 84 кв. м. Квартира їй дісталася у січні 2014 року. Зараз у цьому ЖК квартири з авторським дизайном продають по 3 тис доларів за кв.м.

Приборкання норовливого: Філарет зустрівся з представниками Вселенського патріархату

четвер, 23 травень 2019, 11:08

Як відомо 90-річний владика дуже незадоволений усуненням його від головування у новоствореній канонічній автокефальній церкві України, посилаючись на якісь таємні домовленості та сподівання "правити руками" митрополита Епіфанія. 22 травня 2019 року Свя...

Прощання з Гройсманом: Що запам'ятається з трьох років правління уряду прем'єр-міністра (відео)

четвер, 23 травень 2019, 10:40

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман оголосив про відставку після резонансної інавгураційної промови новообраного президента України Володимира Зеленського. Чим запам'ятався прем'єр-міністр Володимир Гройсман, що йому вдалося, а що ні на посаді голови ур...