Своїх не кидають? Терористів "ДНР" збираються депортувати з Росії в Україну

Причин такого рішення називають відразу декілька.

З Росії можуть депортувати 17 учасників незаконних збройних формувань Донбасу. Про це повідомляє "Союз добровольців Донбасу", очолюваний колишнім прем'єр-міністром" "ДНР" Олександром Бородаєм, передають Патріоти України.

Відзначається, що бойовиків можуть депортувати з причини втрати паспорта або подання документів після встановлених термінів. Крім цього, кажуть в організації, деякі представники органів влади на місцях (Ростов-на-Дону) будують перешкоди для отримання документів учасниками незаконних збройних формувань.

На даний момент в Ростові-на-Дону проходять судові засідання по депортації двох бойовиків - Геннадія Анісімова та Володимира Гашкова.

Анісімов воював у підрозділі бойовиків "Оплот", потім потрапив у полон, був звільнений в грудні 2014 року, після чого він двічі безуспішно намагався отримати притулок в РФ.

"Минуло два суду, за підсумками яких йому призначено покарання у вигляді примусової депортації та заборону подальшого в'їзду в Росію протягом п'яти років", - зазначили в організації.

Гашков брав участь в акціях "Антимайдану", потім воював у рядах бойовиків "ЛНР". У червні цього року, у зв'язку з погіршенням здоров'я, прибув до Ростова-на-Дону.


"Доверчивых боевиков Вагнера заманили в Минск под предлогом работы охранниками": Повна версія фейку росЗМІ про "підступність СБУ"

субота, 8 серпень 2020, 0:32

Маршрут наївних найманців нібито передбачався такий: з Москви організовано п'ятьма групами дістатися до Мінська, звідти виліт в Стамбул, далі до Гавани і потім - в Каракас. У Росії ніяк не можуть змиритися з гучним провалом групи бойовиків Вагнера. В і...

Встиг відзначитися в Криму під час анексії: Серб, що воював за "ЛДНР", видав себе в соцмережах (фото)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:52

Братислав Живкович навряд чи зможе колись подорожувати Європою зі своїм справжнім паспортом. У лавах терористів на Донбасі воював сербський найманець Братислав Живкович. На його сторінці ВКонтакте йдеться, що він родом з міста Крушеваць в Сербії, навча...