"Свидетели Путіна": Заборонений у Росії фільм виклали в YouTube (відео)

У центрі сюжету один день - 25 березня. Тоді відбулися дострокові вибори президента Росії, оскільки напередодні Нового року Борис Єльцин добровільно відмовився від влади.

Колишні прихильники Путіна перейшли в опозицію. Фото: скріншот з відео.

Документальний фільм Віталія Манського «Свідки Путіна» заборонений в Росії. Основа картини - архівні кадри, що збереглися після зйомок передвиборної стрічки про Путіна у 2000 році, яку знімав тоді режисер, передають Патріоти України.

У центрі сюжету один день - 25 березня. Тоді відбулися дострокові вибори президента Росії, оскільки напередодні Нового року Борис Єльцин добровільно відмовився від влади.

Манський намагається знайти відповіді на питання, які через 18 років встали перед учасниками тієї передвиборної кампанії. Головне - чому більшість членів передвиборчого штабу Путіна незабаром пішли в опозицію, на що перетворилася при ньому Росія і т. ін.

"Слуга" Тищенко відзначився новим "перлом", розповідаючи про замах на Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 20:28

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко прокоментував замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Як відомо, сьогодні, 22 вересня, невідомі обстріляли авто, в якому перебував політик. Постраждав його водій. Своєю думкою ...

За злочин відбулася символічним штрафом: Військова ВМСУ з секретним допуском з'їздила до Криму, де спілкувалась з ФСБ

середа, 22 вересень 2021, 20:06

Українська військова, яка має допуск до державної таємниці, отримала 510 гривень штрафу за відвідування тимчасово окупованого Росією Криму і розмову зі співробітниками російських спецслужб. Про це повідомляє одеське видання “Думська”, зазначають Патріо...