Сирих яєць не шкодували: У Німеччині з бійкою демонтували золоту статую "султана" Ердогана

​Влада Вісбадена заявила, що давала дозвіл на установку скульптури, не знаючи, кого вона втілюватиме. Після цього «батьки міста» стали отримувати дзвінки від обурених громадян, які сприймають появу монумента як "сакралізацію" авторитарного президента.

У німецькому місті Вісбаден демонтували чотириметрову золоту статую президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана. Скульптура була встановлена на центральній площі Єдності Німеччини в рамках фестивалю Wiesbaden Biennale, який відомий своїми провокаційними об'єктами мистецтва. У 2018 році цей захід проходить під гаслом «Погані новини», зазначають Патріоти України.

Скульптуру демонтували в ніч на середу за допомогою пожежної бригади і підйомного крана. Відео операції в твіттері опублікувала поліція федеральної землі Гессен.Поліція повідомила, що статую вирішили прибрати з міркувань безпеки. Поруч з нею зав'язалася бійка за участю десятків людей. За даними місцевого видання Wiesbadener Kurier, противники Ердогана, багато з яких називали себе курдами, закидали скульптуру яйцями. Після цього зав'язали бійку з прихильниками турецького президента. Три людини були затримані.


Хіти тижня. Захисники України під Авдіївкою ювелірно накрили позиції окупантів (відео)

неділя, 31 травень 2020, 15:00

Зявилося відео від волонтера Романа Доніка, на якому показан обстріл траншей російських окупантів, які розмістили свої позиції серед напівзруйнованих будинків. «Наочний посібник з ефективності використання коптерів для коригування», — написав волонтер....

Мільйонер, який живе на відсотки: Глава МОЗ Степанов оприлюднив декларацію про доходи

неділя, 31 травень 2020, 14:20

Найбільше посадовець заробив на процентах від вкладів – 2,85 млн грн. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов задекларував майже 3 млн грн сукупного доходу за 2019 рік, повідомляють Патріоти України. Найбільше посадовець заробив на процентах ...