
За минулу добу російські окупаційні війська 70 разів відкривали вогонь по позиціях підрозділів Сил АТО. Найбільше, 33 обстріли, зафіксовано на Донецькому напрямку. Із забороненої Мінськими угодами 122 мм артилерії противник бив по Авдіївці, Семигір’ї, Кодемі та Кам’янці, а з 120 та 82 мм мінометів – по Дачі, Новгородському, Зайцевому та Авдіївці. Також, міномети калібру 82 мм окупанти застосували по наших захисниках у Майорську і Троїцькому. З гранатометів та великокаліберних кулеметів ворог стріляв по наших укріпленнях в Авдіївці, Новгородському, Луганському та Зайцевому, повідомляють Патріоти України.
На Маріупольському напрямку зафіксовано 31 випадок порушення режиму припинення вогню. Зокрема, зі 122 мм самохідних установок та 120 мм мінометів обстріляні наші опорні пункти у Водяному і Талаківці. Крім цього, міномети калібру 120 та 82 мм ворог задіяв у Широкиному та Красногорівці, а біля Мар’їнки та Гнутового - активізувалися ворожі снайпери. Також, на Донеччині окупанти використовували бронетехніку, гранатомети, великокаліберні кулемети, зенітні установки та стрілецьку зброю. На Луганщині ворог 6 разів обстрілював українських армійців з гранатометів та стрілецької зброї у Новоолександрівці та Станиці Луганській.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...