За минулу добу російсько-окупаційні війська 29 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників, в тому числі з мінометів калібру 82 мм і 120 мм. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передають Патріоти України.
Зокрема, на Донецькому напрямку зафіксовано 12 обстрілів. Окупанти вели вогонь із міномету 82-го калібру по Піскам і Авдіївці, а із міномету 120-го калібру - по Шахті Бутівка. Також з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї ворог вів вогонь в районі Авдіївки, Верхньоторецького та Новгородського. А в районі Авдіївки противник застосував снайперську групу.
На Луганському напрямку зафіксовано 5 порушень "режиму тиші". Противник вдавався до збройних провокацій в районі Новозванівки та Новоолександрівки, відкриваючи вогонь з гранатометів та стрілецької зброї. А по Станиці Луганської ворог відкривав провокуючий вогонь з підствольних гранатометів.
На Маріупольському напрямку зафіксовано 12 порушень "режиму тиші". В районі Мар’їнки, Новотроїцького, Тарамчука, Павлополя, Старогнатівки та Широкиного бойовики вели турбуючий вогонь зі стрілецької зброї, кулеметів та гранатометів. А в районі Мар’їнки противник застосував снайперську групу.
В зоні проведення АТО за добу, що минула, зафіксовано проліт 2 БПЛА. У штабі АТО підкреслюють, що Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських домовленостей.
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...