За минулу добу російські окупаційні війська 56 разів відкривали вогонь по підрозділах сил АТО. Зокрема, 33 обстріли зафіксовано на Донецькому, 21 на Маріупольському та 2 на Луганському напрямках, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр штабу АТО.
На Донецькому напрямку по захисниках Авдіївки ворог неодноразово застосував 82 мм міномети, гранатомети різних систем, зенітні установки, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Крім цього, противник використовував міномети калібру 82 мм у Троїцькому та Майорську, гранатомети – у Зайцевому та Новгородському, а великокаліберні кулемети – під Луганським.
На Маріупольському напрямку вчора близько 21.00 години ворожі диверсанти у кількості до 30 осіб, використовуючи гранатомети та стрілецьку зброю, спробували захопити наші опорні пункти у Мар’їнці. Українські воїни відкрили вогонь у відповідь та змусили противника відступити. Втрат серед наших бійців немає.
Також, у Мар’їнці, Водяному та Красногорівці російські окупанти обстріляли укріплення Сил АТО з 82 мм мінометів, під Павлополем, Широкиним та Гнутовим – з гранатометів, а в Старогнатівці та Лебединському – з великокаліберних кулеметів. На Луганщині противник вів гранатометний вогонь по Лопаскиному.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...