Таємниці кремлівського двору: Бойко в Москві ще не закінчив, попереду нові "доленосні зустрічі" з Путіним

Кремль подає чіткий сигнал проросійському електорату в Україні - Бойко головний проросійський кандидат на президентських виборах і саме на нього ставить Росія.
Кремль сподівається на Бойка? Фото: Страна.ua.

До парламентських виборів колишній "регіонал" Юрій Бойко ще з'явиться у компанії президента Росії Володимира Путіна. Про це сказав політолог Віктор Таран, прокоментувавши появу Бойка на переговорах із прем'єром РФ Дмитром Медведєвим, передають Патріоти України.

"Таким перфоменсом Кремль подає чіткий сигнал проросійському електорату в Україні - Бойко головний проросійський кандидат на президентських виборах і саме на нього ставить Росія. На сьогодні колись єдиний монолітний промосковський електорат розмитий між 3-ма кандидатами - Бойком, Вілкулом+Мураєвим та частково Зеленським.

Росія сподівається, що частина голосів виборців, які збираються голосувати за Вілкула та Зеленського, перейдуть до Бойка. Звісно, це не дасть можливість піднятися вище його четвертого місця у рейтингу, але дозволить підвищити рейтинг з 10% як мінімум до 12%. Проросійскому кандидату дуже важливо перейти психологічну позначку у 12%. Адже в іншому випадку кремлівській пропаганді буде важко говорити, що ідея "русского мира" підтримується в українському суспільстві.

Окрім того, це сигнал прихильникам "русского мира", за кого голосувати на осінніх парламентських виборах. Ні для кого не секрет, що Медведчук та Бойко хочуть використати для заходу у Верховну Раду партію "Опозиційна платформу - За життя". Тому не буде дивним, якщо до парламентських виборів Бойко з Медведчуком ще з'являться у компанії Путіна.

Служба безпеки України мала би зайнятися обома після їхнього приїзду до Києва. Але навряд чи це буде ефективно. Зокрема у Бойка депутатська недоторканність, а Медведчук навряд чи повернеться в Україну до президентських виборів. Навіть якщо приїде, і силовики проведуть з ними слідчі дії, то використає це як додатковий піар для консолідації проросійського електорату навколо своєї політичної сили", - каже Віктор Таран.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...