Так от де гроші на дороги! Керівництво Укравтодору спіймали на розкраданні понад 30 млн

вівторок, 25 вересень 2018, 15:45

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю спільно з Головним слідчим управлінням Служби безпеки викрили на привласненні державних коштів посадовців Державного агентства автомобільних доріг, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що наразі перевіряється факт, коли один із керівників агентства сприяв у перемозі під час публічних закупівель з розробки проектної документації підконтрольному приватному підприємству.

Повідомляється, що оперативники СБУ задокументували, що внаслідок "допомоги" чиновника комерсанти протягом 2017-2018 років перемогли на відкритих торгах на загальну суму понад 30 мільйонів гривень.

Встановлено, що посадовець перед призначенням на керівну посаду Укравтодору входив до топ-менеджменту цього приватного підприємства.

Як повідомлялось, за підрахунками Укравтодору, для капітального ремонту всіх доріг, які сполучають населені пункти по всій території України, необхідно виділити 2 трильйони гривень.

У держбюджеті на 2018 рік 44 млрд гривень закладено на ремонт доріг (з них 32,6 млрд гривень - бюджет Державного дорожнього фонду).

"Нам треба": Герой України пояснив, що може переламати хід війни

вівторок, 21 липень 2026, 22:02

Начальник штабу 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ, Герой України Денис Макаровський в інтерв'ю Юлії Кирієнко розповів, що, на його думку, може стати переломним моментом у війні. Про це повідомляє «Главком»...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 липня

вівторок, 21 липень 2026, 7:01

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.07.26 орієнтовно склали: