Так вони розуміють "покращення у відносинах": Угорщина продовжить блокувати комісію Україна-НАТО

Петер Сійярто заявив, що Україна не досягла жодного прогресу щодо закону про освіту та не впровадила рекомендації Венеціанської комісії.
Петер Сійярто. Фото: Рейтерс.

Угорщина продовжить блокувати Комісію Україна-НАТО на рівні міністрів. Таке рішення міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто висловив під час зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним на полях засідання глав МЗС країн ЄС у Люксембурзі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на DW.

Крім того, Сійярто заявив, що Україна не досягла жодного прогресу щодо закону про освіту та не впровадила рекомендації Венеціанської комісії. Глава МЗС Угорщини також висловив невдоволення петицією щодо врегулювання статусу громадян України з подвійним і більше громадянством країн ЄС, а також внесенням низки громадян Угорщини, зокрема і самого Сіярто до бази сайту "Миротворець". Обидва урядовці зазначили, що наразі конфлікт між країнами не вирішено, проте є суттєвий прогрес. "Нам треба знайти шлях, як порозумітися з Угорщиною, це – складний шлях", – підсумував Клімкін. За словами Сійярто, він також хотів би "укріплювати та покращувати відносини".

І тут відзначився: Медведчук написав листа Трампу після замаху і натякнув на Зеленського

вівторок, 16 липень 2024, 18:59

Колишній український нардеп від забороненої партії ОПЗЖ Віктор Медведчук у листі експрезиденту США Дональду Трампу заявив про нібито "український слід" у замаху на американського політика. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, передають П...

Під прицілом: Українська розвідка здійснила кібератаку на майже сотню російських сайтів, - ГУР

вівторок, 16 липень 2024, 18:30

Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів. Як зазначають у відомстві, 15 липня 2024 року волонтерська хакерська спільнота спільно з кіберфахівцями ГУР МО України атакували близько 100 веб-ресурсів у про...