"Так и победа была не вчера": У Росії ветерану до 9 травня вручили "щедрий" подарунок (фотофакт)

Пенсіонеру отримав... прострочений майонез.

"Щедрий" подарунок від російської влади. Фото: Фейсбук.

У соціальних мережах обурюються, що російському ветерану до Дня Перемоги подарували зіпсований майонез, пишуть Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Відзначимо, що пенсіонеру до 9 Травня вручили набір з 16 пачок сирного майонезу і близько 9 банок класичного соусу в банках. На пачках зазначено, що продукт був проведений ще в листопаді 2016 року.

У соцмережах активно почали обговорювати такий «щедрий» подарунок.

«У нас цього майонезу-ну просто завались! Комбінат подарував ветерану цілий мішок з упаковками простроченого майонезу» , «Нам здається, що мішок майонезу – це завжди гарантія шикарного життя на найближчий рік. В будь-якому вигляді. Як в Парижі!», «Дід явно воював по інший бік амбразури. правильний ветеран зрадів б, вклонився в пояс путину і чекав би з мішком напоготові ковбасного літака», – пишуть в мережі.

На Луганщині важкі бої, Москва щоб зупинити український контрнаступ кидає у бій мобілізованих та зеків

середа, 7 грудень 2022, 11:31

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив про важкі бої на Луганщині, окупанти підтягнули резерви. Пряма мова Гайдая: "Визволення кожного метру Луганщини дається вкрай важко – росіяни підвезли багато резервів, як у виг...

Не лише в Латвії: Мовлення російського "опозиційного" телеканалу "Дождь" буде припинене в Литві

середа, 7 грудень 2022, 11:30

Литовська комісія з радіо та телебачення ухвалила рішення про припинення мовлення російського так званого російського "опозиційного" телеканалу "Дождь". Трансляція телеканалу буде припинення найближчим часом, передають Патріоти України. Напередодні лат...