Такого "вата" не чекала: У розвідці розказали, за що жителі окупованого Донбасу ненавидять терористів

Невдоволення діями окупаційної прокремлівської "влади" насамперед вікликане систематичною заборгованістю у виплатах заробітної плати та пенсій.

Ілюстрація: ЖЖ

Серед населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей спостерігається зростання протестних настроїв. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

Повідомляється, що невдоволення діями окупаційної прокремлівської "влади" насамперед вікликане систематичною заборгованістю у виплатах заробітної плати та пенсій.

"Більшість населення самопроголошених "республік" через відсутність навіть мінімальних коштів не має можливості на належному рівні відсвяткувати Новорічні та Різдвяні свята", - йдеться у повідомленні. Відзначають також низьку якість продуктів харчування, які привозять російські "гумконвої".

"Постійно фіксується завезення низькоякісних, третьосортних товарів, у т.ч. м’ясної продукції та алкогольних напоїв, які не користуються попитом навіть на Росії і є умовно придатними для споживання", - повідомляють у розвідці.

Невдоволення викликає й свавілля співробітників "правоохоронних органів "Л-ДНР", які під приводом боротьби з "агентурою спецслужб України" вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань, переслідуючи при цьому власні інтереси та намагання збагатитись за рахунок місцевих мешканців, особливо тих, хто займається підприємницькою діяльністю.

Третя світова війна, загибель соцмереж і розпад Євросоюзу: Сорос дав лякаючий прогноз для світу

понеділок, 27 січень 2020, 7:59

"Джордж Сорос, которого самого в мире небезосновательно считают инициатором многих финансовых и политических кризисов, опубликовал статью "Европа, пожалуйста, проснись", в которой предрек распад Евросоюза по примеру СССР", - йдеться у популярному блозі...

"Путін вирішив впроваджувати план "Б", оскільки від України йому одні витрати", - Карін про нові загрози від Кремля

понеділок, 27 січень 2020, 6:27

Звільнення Владислава Суркова, який планував "заморозити" конфлікт на Донбасі, означає, що Кремль намагатиметься повернути окуповані території Україні. Перестановки в Кремлі приведуть до того, що грабувати Донбас та дестабілізувати ситуацію в країні бу...