Такий Інтерпол нам не потрібний: Україна поставила ультиматум всесвітній поліцейській організації стосовно російського кандидата у крісло голови

Глава МВС України Арсен Аваков наголосив, що можливе президентство Росії в Інтерполі - абсурдне і суперечить духу і цілям організації.

Ілюстрація:almuqawamah.com

Україна розгляне питання про призупинення свого членства в організації Інтерпол, якщо посаду президента організації отримає чинний віце-президент, росіянин Олександр Прокопчук. Про це на своїй сторінці в Twitter написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передають Патріоти України.

"Можливе президентство Росії в Інтерполі - абсурдне і суперечить духу і цілям організації. У разі якщо аргументи України та ряду інших країн не будуть почуті - Україна розгляне питання про призупинення свого членства в ICPO (International Criminal Police Organization, Інтерпол - ред.)", - написав міністр.

Як повідомлялося раніше, росіянин Олександр Прокопчук, чинний віце-президент Інтерполу, є головним претендентом на пост президента організації.

В ЄС і США виступили проти російського кандидата в президенти Інтерполу. Зокрема, депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс заявила, що країни ЄС повинні вийти з Інтерполу, якщо російський віце-президент стане керівником Інтерполу.

Питання зміни голови Інтерполу стало актуальним після того, як в жовтні стало відомо про зникнення президента Інтерполу Мен Хунвея. Повідомлялося, що президента не могли знайти після того, як він відправився в подорож на свою Батьківщину - Китай.

Джерело: УНН

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...