Такий Інтерпол нам не потрібний: Україна поставила ультиматум всесвітній поліцейській організації стосовно російського кандидата у крісло голови

Глава МВС України Арсен Аваков наголосив, що можливе президентство Росії в Інтерполі - абсурдне і суперечить духу і цілям організації.

Ілюстрація:almuqawamah.com

Україна розгляне питання про призупинення свого членства в організації Інтерпол, якщо посаду президента організації отримає чинний віце-президент, росіянин Олександр Прокопчук. Про це на своїй сторінці в Twitter написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передають Патріоти України.

"Можливе президентство Росії в Інтерполі - абсурдне і суперечить духу і цілям організації. У разі якщо аргументи України та ряду інших країн не будуть почуті - Україна розгляне питання про призупинення свого членства в ICPO (International Criminal Police Organization, Інтерпол - ред.)", - написав міністр.

Як повідомлялося раніше, росіянин Олександр Прокопчук, чинний віце-президент Інтерполу, є головним претендентом на пост президента організації.

В ЄС і США виступили проти російського кандидата в президенти Інтерполу. Зокрема, депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс заявила, що країни ЄС повинні вийти з Інтерполу, якщо російський віце-президент стане керівником Інтерполу.

Питання зміни голови Інтерполу стало актуальним після того, як в жовтні стало відомо про зникнення президента Інтерполу Мен Хунвея. Повідомлялося, що президента не могли знайти після того, як він відправився в подорож на свою Батьківщину - Китай.

Джерело: УНН

Одноразові солдати Пригожина: Майже всі завербовані "вагнерівцями" на війну в'язні загинули – росЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 5:51

Варто пам'ятати, що то були не якісь 'фраєра' у військовій справі. 'Начать с чістого ліста' та 'іскупіть кров'ю' спокушали зеків, що колись належали до силових структур. За даними російського видання "Важные истории" майже всі ув'язнені двох російських...

"Росія сама створила ризики": США озвучили вимоги для ядерної безпеки на ЗАЕС

субота, 13 серпень 2022, 0:34

Штати на засіданні РБ ООН вказали, що для безпеки ЗАЕС потрібно звідти вивести російські війська, створити там демілітаризовану зону і забезпечити доступ експертів МАГАТЕ. Про це заявила заступниця держсекретаря США з питань контролю над озброєннями та...