Тепер треба їхати у Тбілісі та Гельсінкі: Центрвиборчком України закрив дільниці для голосування в Росії

На території Російської Федерації діяло п'ять виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську.

Українцям у РФ доведеться їхати голосувати в інші місця. Фото: ЕРА.

Центральна виборча комісія України закрила дільниці для голосування в Росії. Про це йдеться в постанові №274, опублікованій на сайті ЦВК 31 грудня, передають Патріоти України.

За підсумками розгляду подання Міністерства закордонних справ України від 19 грудня 2018 року, ЦВК внесла зміни до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

На території Російської Федерації діяло п'ять виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську. Громадяни України, які проживають у РФ, тепер зможуть голосувати в посольствах у Грузії, Казахстані та Фінляндії. Постанова розширює межі відповідних виборчих дільниць у Тбілісі, Астані та Гельсінкі.

Як ідеться в документі, дипломатичні установи України мають опублікувати цю інформацію в доступних громадянам України ЗМІ на територіях згаданих держав протягом п'яти днів.

Щось готується? Росія розмістила артилерію в житлових кварталах на Донбасі

середа, 26 лютий 2020, 15:27

Російські окупанти на Донбасі повернулися до цинічної тактики обстрілів позицій Об'єднаних сил. Вони розміщують свою артилерію в житлових кварталах. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки, повідомляється на сайті Міністерства оборони України...

"Скільки себе пам'ятаю": Гончарук цікаво відповів на питання про його відставку (відео)

середа, 26 лютий 2020, 15:15

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук публічно спростував чутки про свою можливу відставку. За його словами, він часто чує про те, що його звільняють. Про це він сказав під час прес-конференції в Києві 26 лютого, передають Патріоти України. "Скільки себе па...