Тепер треба їхати у Тбілісі та Гельсінкі: Центрвиборчком України закрив дільниці для голосування в Росії

На території Російської Федерації діяло п'ять виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську.

Українцям у РФ доведеться їхати голосувати в інші місця. Фото: ЕРА.

Центральна виборча комісія України закрила дільниці для голосування в Росії. Про це йдеться в постанові №274, опублікованій на сайті ЦВК 31 грудня, передають Патріоти України.

За підсумками розгляду подання Міністерства закордонних справ України від 19 грудня 2018 року, ЦВК внесла зміни до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

На території Російської Федерації діяло п'ять виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську. Громадяни України, які проживають у РФ, тепер зможуть голосувати в посольствах у Грузії, Казахстані та Фінляндії. Постанова розширює межі відповідних виборчих дільниць у Тбілісі, Астані та Гельсінкі.

Як ідеться в документі, дипломатичні установи України мають опублікувати цю інформацію в доступних громадянам України ЗМІ на територіях згаданих держав протягом п'яти днів.

Хіти тижня. Аж капці відлетіли: З'явилось фото розстріляного в Маріуполі вбивці "кіборгів" (фото 16+)

четвер, 19 вересень 2019, 15:30

Чи встигнув Роман Джумаєв пожалкувати про зроблений ним вибір в останню мить свого життя? Все одно, це вже нічого для нього не змінило. Вбивство в Маріуполі терориста "ДНР" Романа Джумаєва не залишило соцмережі байдужими, зазначають Патріоти України. ...

Хіти тижня. Будуть знати Богдана: Голова офісу Зеленського "скрутив дулю" Нідерландам

четвер, 19 вересень 2019, 15:00

Глава Офісу президента України Андрій Богдан сказав, що у Росії і Нідерландів, які просили Україну не видавати РФ фігуранта справи про катастрофу MH17 Володимира Цемаха, "дуже тісні відносини". Зокрема, Богдан своєрідно відповів на питання, чи вплине в...