Тепер треба їхати у Тбілісі та Гельсінкі: Центрвиборчком України закрив дільниці для голосування в Росії

На території Російської Федерації діяло п'ять виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську.

Українцям у РФ доведеться їхати голосувати в інші місця. Фото: ЕРА.

Центральна виборча комісія України закрила дільниці для голосування в Росії. Про це йдеться в постанові №274, опублікованій на сайті ЦВК 31 грудня, передають Патріоти України.

За підсумками розгляду подання Міністерства закордонних справ України від 19 грудня 2018 року, ЦВК внесла зміни до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

На території Російської Федерації діяло п'ять виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську. Громадяни України, які проживають у РФ, тепер зможуть голосувати в посольствах у Грузії, Казахстані та Фінляндії. Постанова розширює межі відповідних виборчих дільниць у Тбілісі, Астані та Гельсінкі.

Як ідеться в документі, дипломатичні установи України мають опублікувати цю інформацію в доступних громадянам України ЗМІ на територіях згаданих держав протягом п'яти днів.

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...