Тепер треба їхати у Тбілісі та Гельсінкі: Центрвиборчком України закрив дільниці для голосування в Росії

На території Російської Федерації діяло п'ять виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську.

Українцям у РФ доведеться їхати голосувати в інші місця. Фото: ЕРА.

Центральна виборча комісія України закрила дільниці для голосування в Росії. Про це йдеться в постанові №274, опублікованій на сайті ЦВК 31 грудня, передають Патріоти України.

За підсумками розгляду подання Міністерства закордонних справ України від 19 грудня 2018 року, ЦВК внесла зміни до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

На території Російської Федерації діяло п'ять виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську. Громадяни України, які проживають у РФ, тепер зможуть голосувати в посольствах у Грузії, Казахстані та Фінляндії. Постанова розширює межі відповідних виборчих дільниць у Тбілісі, Астані та Гельсінкі.

Як ідеться в документі, дипломатичні установи України мають опублікувати цю інформацію в доступних громадянам України ЗМІ на територіях згаданих держав протягом п'яти днів.

Символічно: Снайпер ЗСУ застрелив найманця "ДНР" з прізвищем Війна (фото)

четвер, 4 березень 2021, 21:51

На окупованій Донеччині заявляють, що український снайпер поцілив в російського найманця. Ліквідованого бойовика посмертно нагородили "георгіївським хрестом "ДНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайти бойовиків. При цьому в "ДНР" ...

Протестували контроль на кордоні: Кремль відправляв зі спецзавданням в Литву двійника "кухаря Путіна" (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:59

Вперше двійник Пригожина прибув до Вільнюса з Росії регулярним рейсом 13 лютого 2020 року. Розвідка Литви стверджує, що в минулому році Росія організувала невдалу інформаційну атаку проти Литви, використавши при цьому двійника близького до Путіна оліга...