"Теракт в Торонто - одном из самых безопасных городов мира. 10 погибших - это шок и настоящая драма", - Олег Пономар

У Торонто мікроавтобус виїхав на заповнений пішоходами тротуар, в результаті чого 10 людей загинули і 16 отримали травми.

Фото: ponomaroleg.com

"Вторник. Три комментария", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Теракт в Торонто. Торонто - один из самых безопасных городов мира. Поэтому 10 погибших - это шок и настоящая драма. В день окончания встречи в Торонто глав МИДов G-7+U, где Украина органично была частью западной семьи. За свободу Украины платят и канадцы. Спасибо всем за поддержку.

"Майдан" в Армении. Я не разделяю эйфории некоторых по поводу событий в Армении. Ибо я не считаю, что вчерашние события привели или приведут к выходу Армении из российской зоны влияния (как это произошло с Украиной в 2014 году). Но я уверен, что и Армения и Беларусь когда-то станут свободными и независимыми.

Помпео одобрен Комитетом Сената на должность Госсекретаря. Многие сенаторы только вчера принимали решение".

"Жыве Беларусь!": Карателі нелегітимного Лукашенка розігнали жіночий марш у Мінську, три сотні затриманих

субота, 19 вересень 2020, 21:35

У Мінську відбувся вже традиційний жіночий марш протесту, який закінчився масовими затриманнями мітингарів, повідомляють Патріоти України з посиланням на білоруську службу Радіо Свобода. Спочатку акція відбувалася без інцидентів, але на парковці перед ...

З архіву ПУ. Богдан допоміг Міноборони РФ відсудити в України $400 млн та посадити Тимошенко, - журналістське розслідування (відео)

субота, 19 вересень 2020, 21:30

В суді інтереси українського уряду нібито представляв юрист Андрій Богдан, який приніс незатребувані матеріали, які потім використали... росіяни. Глава Офісу Президента Андрій Богдан допоміг російським військовим відсудити $ 400 мільйонів у українських...