
Російсько-терористичні війська на Донбасі шантажують Збройні Сили України обстрілами житлових кварталів. Про це заявив в ефірі ObozTV учасник АТО і відомий волонтер Мирослав Гай, повідомляють Патріоти України.
За словами волонтера, після переформатування АТО на операцію Об'єднаних сил українські військові на різних ділянках фронту почали діяти більш успішно.
"Зокрема, були захоплені нові позиції, більш вигідні тактично. ВСУ періодично звітують про стратегічні поліпшення, захоплення населених пунктів. Про успіхи Збройних Сил свідчить і кількість полонених, які були захоплені ВСУ", - зазначив він.
Як підкреслив Гай, росіяни і проросійські адміністрації намагаються ці успіхи нівелювати. "Зараз у терористичних формувань, які є на Донбасі, немає сил для повномасштабного наступу. Ця ситуація швидко зміниться, якщо Росія надасть додаткову допомогу. Поки що сил у Донецьку і Луганську не вистачає на повноцінну протидію", - розповів він.
"Вони можуть нас лише шантажувати обстрілами житлових кварталів, щоб підняти невдоволення серед населення. Щоб населення почало протестувати. Це тактика залякування, щоби всі були незадоволені нашими успішними діями", - уклав волонтер.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...