"Тест, от которого зависит будущее России", - Шендерович

"Две космические новости последних дней - и один нехитрый тест на принадлежность к человечеству. Новость первая: американский исследовательский спутник Orbcomm FM16 развалился на части на околоземной орбите", - пише у своєму блозі Віктор Шендерович, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Новость вторая: американская межпланетная станция New Horizons удалилась от Земли на рекордное расстояние - 6,5 миллиардов километров – и передала на землю снимки Плутона в хорошем разрешении. От ответа на вопрос: какое из этих сообщений порадовало россиян, а какое огорчило или раздражило, - зависит будущее России. Вот ей-богу".

З архіву ПУ. Каратель Лукашенка зґвалтував програміста, який під час арешту відмовився розблокувати свій телефон

середа, 22 вересень 2021, 4:00

Під час протестів у Мінську співробітник ОМОНу зґвалтував кийком програміста, який відмовився розблокувати телефон. Про це йдеться в доповіді Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch про побиття і катування учасників протестів в Білорус...

З архіву ПУ. На тлі церков і радянських пам'ятників: Кіркоров, Басков та інші росіяни знялися в кліпі на підтримку кривавого диктатора Лукашенка (відео)

середа, 22 вересень 2021, 3:00

Низка цих російських артистів неодноразово висловлювала свою прихильність Путіну і підтримувала агресивні дії РФ проти України. Російські поп-співаки й співачки у вересні 2020-го записали спільну пісню «Кохану не віддають» й випустили кліп на підтримку...