Тільки не Трамп:"Я – останнє, що стоїть між вами і Апокаліпсисом" - Клінтон

Представниця Демократичної партії Хілларі Клінтон вважає, що перемога на виборах її суперника-республіканця Дональда Трампа для Америки та всього світу була б обтяжена “апокаліптичними” наслідками.

Хілларі Клінтон. Фото:http://espreso.tv/

Кандидат в президенти від правлячої Демократичної партії США Хілларі Клінтон вважає, що перемога на виборах її суперника-республіканця Дональда Трампа була б обтяжена “апокаліптичними” наслідками. Таку думку вона висловила в інтерв’ю журналу New York Times Magazine, зазначають Патріоти України.

“Як я зараз багатьом кажу, я – останнє, що стоїть між вами і Апокаліпсисом”, – заявила Клінтон.

Відповідно до публікації, багато співрозмовників Клінтон зі свого боку закликають її “не втрачати перемогу”. Про це ж говорив днями і колишній віце-президент США Альберт Гор, який вів передвиборну агітацію на користь Клінтон в штаті Флорида. На президентських виборах 2000 року Гор програв у Флориді з мінімальним відривом республіканцеві Джорджу Бушу-молодшому, який в підсумку і став новим головою держави.

Зараз, за сукупністю опитувань громадської думки, Клінтон лідирує в передвиборній боротьбі з Трампом з перевагою в 6,2 процентного пункту. На ринках політичних прогнозів її шанси на перемогу оцінюються в даний момент в співвідношенні 89% до 11%.

Останній показник став швидко зростати на її користь після того, як в кінці вересня навколо республіканця спалахнув новий скандал, пов’язаний з його вульгарними відгуками про стосунки з жінками.

Наочніше неможливо: Макрон з мапою в руках на зустрічі з Шольцем доводив, що Україні необхідно дати право бити натівським озброєнням по росії (відео)

середа, 29 травень 2024, 7:46

Канцлер ФРН в присутності лідера Франції знов виглядав, переляканим бюргером, в не керманичем найбільшої потуги ЄС. Президент Франції Емманюель Макрон вважає, що Україні потрібно надати дозвіл бити по військових базах на території Росії західною зброєю...

Армія Путіна невдовзі вичерпає можливості наступу: Експерт дав прогноз, скільки треба протриматись ЗСУ

середа, 29 травень 2024, 7:37

Ситуацію на східному фронті в Україні важко, але можливо стабілізувати. Зокрема, з огляду на те, що після семи місяців наступу сили російської армії починають виснажуватися, особливо з урахуванням нових постачань озброєння для ЗСУ. Таку думку військови...