Тільки силою: Кох озвучив підступний план Путіна щодо Білорусі

Добровільне об'єднання Росії та Білорусі не надто додасть рейтингу президенту Володимиру Путіну. Йому потрібне силове захоплення. Для лідера РФ важливо, щоб президент Білорусі Олександр Лукашенко пручався, заявив екс-віце-прем'єр Росії Альфред Кох, повідомляють Патріоти України.

"Добровільна і повзуча інтеграція Росії та Білорусі не дає виграшу рейтингу Путіна, з яким у нього знову виникли проблеми. Ця інтеграція була розпочата ще за Єльцина, тому процес не вляжеться в голові так, ніби Путін зробив такий якісний стрибок. Тим більше йому треба, щоб Лукашенко пручався, а Путін його змушував — тоді рейтинг підійматиметься", — вважає Кох. На його думку, об'єднання двох країн можливе, зокрема, і з технічного боку.

"Чи будуть у Кремлі підіймати тему об'єднання — не знаю, але технічно вона можлива. У Лукашенка ресурсів для опору цій інтеграції ще менше, ніж в України. Якщо в України є хоча б моральна підтримка Заходу, то у Білорусі і цього не буде. Для Європи Лукашенко не менший диктатор, ніж Путін. Яка тоді причина захищати його режим — не дуже зрозуміло", — резюмував екс-політик.

Джерело: Обозреватель

Таки боїться? У Зеленського назвали умову для дебатів

понеділок, 25 березень 2019, 17:14

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського готова до дебатів, якщо побачить запит українського виборця. Про це заявив політтехнолог Зеленського Дмитро Разумков, повідомляють Патріоти України. "Ми готові до всього, якщо українському виборцю в...

"Кремль готовий купити Україну", - Портников

понеділок, 25 березень 2019, 16:58

"До того ж цей сигнал адресований не тільки Бойку і Медведчуку. Я б навіть сказав інакше - через Бойка і Медведчука він переданий українському політичному класу, олігархам, підприємцям. А вже зацікавлені особи зможуть передати його українському народов...