"Это очень важно! Украина будет военным союзником США", - Олег Пономар

Популярний блогер про найважливіші новини дня.

Фото: uapress.info"Информация подтверждается: Вашингтон готов начать расследование в отношении Китая по обвинениям в незаконном использовании технологий и нарушении прав США на интеллектуальную собственность", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Вокруг КНДР: Япония развернула (дополнительно, в нескольких местах к уже развернутым давно) систему противоракетной обороны Patriot в субботу.

Это очень важно! Как я говорил в 2015 году, Украина будет военным союзником США и эта база (с участием США) - далеко не последняя на территории Украины: Морпехи США строят в Очакове командный центр для ВМС Украины.

Поздравляем украинку Свитолину, которая выиграла открытый Чемпионат Канады по теннису".

Питання вже обговорювали: Пристайко розповів, із якою ще країною Європи українці можуть отримати безвіз

неділя, 22 вересень 2019, 13:54

Зараз громадяни України, щоб відвідати Сполучене королівство, мають отримати візу. Україна розраховує на запровадження безвізового режиму з Великобританією. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю, передають Патріоти ...

"Усиленные патрули с необычными шевронами": Донеччани повідомляють про дивну активність окупантів в місті

неділя, 22 вересень 2019, 12:53

Про причини посилення патрулів містяни не знають. Жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомляють про посилення патрулів членів НЗФ на центральних вулицях міста, передають Патріоти України.