"Это очень важно! Украина будет военным союзником США", - Олег Пономар

Популярний блогер про найважливіші новини дня.

Фото: uapress.info"Информация подтверждается: Вашингтон готов начать расследование в отношении Китая по обвинениям в незаконном использовании технологий и нарушении прав США на интеллектуальную собственность", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Вокруг КНДР: Япония развернула (дополнительно, в нескольких местах к уже развернутым давно) систему противоракетной обороны Patriot в субботу.

Это очень важно! Как я говорил в 2015 году, Украина будет военным союзником США и эта база (с участием США) - далеко не последняя на территории Украины: Морпехи США строят в Очакове командный центр для ВМС Украины.

Поздравляем украинку Свитолину, которая выиграла открытый Чемпионат Канады по теннису".

"Не можна діяти методом бізнес-рішалова": Клімкін прокоментував зовнішню політику Зе-команди

четвер, 20 лютий 2020, 0:17

За словами Павла Клімкіна, обережна системна дипломатія дуже важлива. Міністерство закордонних справ не впливає на підготовку і прийняття ключових рішень. Воно маргіналізоване. Про це в інтерв'ю говорить колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін...

Хіти тижня. Реалії концтабору "ДНР": На моїх очах розстріляли молоду снайперку ЗСУ та хлопця, захопленого в аеропорту", - ексбранець свідчить про звірства "руского міра"

середа, 19 лютий 2020, 23:05

На непідконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей терористи облаштували собі безліч таємних в'язниць, у яких утримують сотні полонених громадян України та Росії, зазначають Патріоти України. . Всі вони розташовуються в п...