Той, що не зміг зберегти СРСР про того, хто добиває огризок "Імперії Зла": "Веселья у него много. И пьянствует, и летает, и плавает", - Горбачов про неподобства та страхи Путіна

Володимир Володимирович тричі надурив Михайла Сергійовича, і "ковтає язика" при випадковій зустрічі

Горбачов розповів про головне страху Путіна: “Як у житі”

Останній голова СРСР розповів, про дивну поведінку Путіна і чого дійсно боїться Президент РФ, зазначають Патріоти України. Зокрема, Володимир Путін багато веселиться, вважає колишній президент СРСР Михайло Горбачов:

“Веселья у него много. И пьянствует, и танцует, и летает, и плавает, черт, ну все что можно делает. Вот только в космос боится. Тогда же все будут писать: “Владимир Владимирович, не возвращайтесь, сделайте одолжение народу!” – зазначив президент СРСР.

“Идем мы из этих шатров, которые в Кремле расположены, где отмечали День России. Переходим по дороге в Кремлевский дворец. И вдруг я смотрю: что-то мои сопровождающие задергались, остановились.

"Что такое?” – “Путин идет”. – “Ну и что?! И что из этого, ребят? Да вы что, – говорю, – а ну пошли!” И пошел навстречу прямо, как, знаешь, во ржи, бывает, на дорожке встречаешься – и не обойдешь. Поздоровались. Я говорю: “Давно не виделись”. Он: “Жу-жу-жу”, – он сейчас многое мурчит", – додав екс-президент СРСР.

За словами Горбачова, він нагадав Путіну, що той тричі призначав йому зустріч, але вона так і не відбулася: "После этого я сделал вывод, что я напрашиваться не буду. И после этого – все", – заявив він.

Нагадаємо, Горбачов керував Радянським Союзом з 1985 року по 1991 рік. Путін вперше був обраний президентом РФ в 2000 році.


Хіти тижня. "Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

понеділок, 24 лютий 2020, 23:05

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...

Зеленський не пробачив Гончарука: На Банковій ідуть переговори про перезавантаження Кабміну – політолог

понеділок, 24 лютий 2020, 21:29

За словами Миколи Давидюка, зараз ідуть співбесіди з окремими людьми на посади міністрів. Протягом двох тижнів в Україні може з'явитися новий Кабінет міністрів. Зараз тривають переговори з кандидатами. Про це повідомив політолог Микола Давидюк в ефірі ...