
Колишній член Партії регіонів, екс-бютівець Володимир Олійник, який втік до Росії, виступив з маразматичною вимогою піддати анафемі всю українську владу, яка підтримує надання томосу про автокефальну церкву, повідомляють Патріоти України.
Крім того, він застосував до них дивну лайку "томосеки" і заявив, що в Україні нібито готуються масові захоплення храмів УПЦ МП 14 жовтня. Неадекватну поведінку зрадник Батьківщини продемонстрував в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".
"Ми напередодні дуже великого свята - це Покрова Пресвятої Богородиці. І ось томосеки ці в очікуванні цього документа і вже готові захоплювати храми, лаври і так далі! Що треба робити? Діяти треба!" - нервово вигукнув Олійник.
"Те, що, наприклад, Синод (РПЦ. - Ред.) ухвалив рішення не згадувати Варфоломія (Вселенського Патріарха. - Ред.) в молитвах - це попередження. Він ще нічого не зробив, він тільки заяву зробив, що може видати (Томос. - Ред.), але вже попередження! А ми повинні негайно просити у духовенства, щоб ухвалили ще два таких рішення. Перше - всіх депутатів, які проголосували в порушення Конституції, норм моралі за надання Томосу, і президента відлучити від церкви! І нехай відкличуть свої підписи! Якщо не відкличуть, піддати анафемі!" - не вгамовувався неадекватний екс-регіонал.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...