Тому, що послідовний? "Зе! Президент" не прийшов на погоджений прямий ефір на "Факти тижня" з Оксаною Соколовою

Подібна історія сталася із кандидатом Володимиром Зеленським вже не вперше...

Оксана Соколова. Фото: Факти.

Журналістка Оксана Соколова, до якої на програму обіцяв прийти кандидат у президенти Володимир Зеленський, заявила, що його ховають свідомо. Про це вона написала у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Що ж, я долучилась до числа журналістів, від яких утік Зеленський. В принципі, я від початку сумнівалась в тому, що він прийде, як інші лідери гонки. Але його команда так палко запевняла. Знаєте, мені здається, що Зеленського ховають свідомо. Бо ж його електорат, насправді, голосує за Голобородька. А не за Зе. Щиро вірить, що буде, як у кіно. Ну... принаймні, спочатку буде смішно", - написала вона.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...