Трамп хоче визнати Голани ізраїльською територією

До 1967 року Голанські висоти були частиною Сирії.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп вважає, що США повинні визнати суверенітет Ізраїлю над Голанами. Про це він написав у своєму Twitter, передають Патріоти України.

"Через 52 роки для сполучених Штатів настав час повністю визнати суверенітет Ізраїлю над Голанські висотами", - заявив Трамп, відзначивши, що ця територія має "вирішальне стратегічне значення і важлива в плані безпеки" для Ізраїлю і стабільності в регіоні.

До 1967 року Голанські висоти були частиною Сирії. У червні того року в ході шестиденної війни Ізраїль зайняв дві третини території. У 1981 році ізраїльський парламент прийняв закон, згідно з яким Голани відносяться до ізраїльської юрисдикції. Рада безпеки ООН визнала це незаконною анексією.

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...

"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...