Трамп продовжив ще на рік дію надзвичайного стану в сфері нацбезпеки стосовно України

У Білому домі зазначають, що Росія продовжує становити загрозу стабільності та територіальній цілісності України, а також зовнішній політиці США

Своїм рішенням від 2 березня президент Трамп продовжив ще на рік дію надзвичайного стану в сфері національної безпеки США у зв’язку з ситуацією в Україні, повідомляють Патріоти України з посиланням нау прес-секретаря президента США і публікації на сайті Білого дому.

В своєму листі до лідерів обох палат Конгресу, він наголосив, що загрози, які стали підставою для введення надзвичайного стану продовжують існувати.

Зокрема, серед підстав такого рішення є "дії та стратегії осіб, що шкодять демократичному процесу та установам в Україні, загрожують миру, безпеці, стабільності та суверенітету, територіальній цілісності, а також підтримують зловживання активами. Підставою є спроби Росії анексувати Крим та використання сили в Україні.

Це – продовжує становити нетипову і надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці Сполучених Штатів", - йдеться в листі за підписом президента Трампа.

Рішення про надзвичайний стан в сфері національної безпеки США стосовно України було введено 6 березня 2014 року і є підставою для подальших дій виконавчої гліки влади США з введення санкцій, пов’язаних з ситуацією в Україні.

Як зазначається в документі, повідомлення президента буде опубліковано в Федеральному реєстрі США і передано спікеру Палати предлставників та президенту Сенату.

У зв'язку з цим санкційний «режим надзвичайного стану», запроваджений 6 березня 2014 року, згідно з указом 13660, продовжується до 6 березня 2019 року, йдеться в документі.

Через події в Україні щодо Росії Барак Обама видав три президентські укази - від 16 і 20 березня 2014 року і від 19 грудня 2014 року.


Опублікував: Стефанія Українка

"​В ближайшие часы Печерский суд будет избирать меру пресечения Медведчуку. Помните, как когда-то вахтер больницы в Феофании не пустил внутрь спецназ НАБУ? Теперь есть равный противник для этого вахтера", - Береза

четвер, 13 травень 2021, 11:08

"В ближайшие часы Печерский суд будет избирать меру пресечения Медведчуку. Уже известно, что прокуратура будет требовать для Медведчука взятие под стражу с правом внесения залога в 300 миллионов 930 грн", - пише у своєму блозі Борислав Береза, переда...

"Путину придется проглотнуть оскорбление от Украины, или Зеленский решил воспользоваться тем, что у Путина сейчас связаны руки", - Ель Мюрид

четвер, 13 травень 2021, 10:43

"Главу политсовета "Оппозиционной платформы - За жизнь" (ОПЗЖ) Виктора Медведчука и его однопартийца Тараса Козака подозревают в госизмене", - пише у своєму блозі Ель Мюрид, передають Патріоти України, і продовжує:. "По всей видимости, речь идёт о выпо...