"Треба визнати, що ми воюємо не з міфічними бойовиками, а з регулярною російською армією", - експерт

Загострення на Донбасі пов'язане з поточною ситуацією в країні і скероване на те, аби відволікти увагу від скандалів, що виникли. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляють Патріоти України.

"Маю на увазі інциденти, починаючи Євробаченням і закінчуючи розслідуванням розкрадань у Укроборонпромі. Влада, як завжди, потрапила у не зовсім зручне становище. Тому війну витягнули на перші шпальти газет і вона знову на слуху. Нагадують, мовляв, у нас війна і не треба розгойдувати човен".

"Де-юре у нас війни немає, а де-факто — війна є. Тому надалі відбуватиметься усе те ж, що відбувається зараз. Замороженим і низько інтенсивним цей конфлікт буде доти, доки ми перебуватимемо у цьому підвішеному стані, доки влада не почне приймати політичні рішення з метою врегулювання конфлікту. Лозунгами нічого не зміниш".

Визнання Росії стороною конфлікту є єдиним рішенням, яке може зрушити ситуацію з тієї мертвої точки, яку маємо зараз. "Потрібно визнати, що ми воюємо не з міфічними бойовиками, яким нібито РФ поставляє зброю, боєприпаси. Потрібно визнати, що по ту сторону воюють регулярні частини російської армії. Лише тоді буде шанс змусити світову спільноту тиснути на Росію щодо припинення цього конфлікту, в першу чергу тиснути політично", — додає Жданов.

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.

"Вони повинні залишатися людьми": Зеленський виступив проти 700-мільйонної премії керівництву "Нафтогазу"

субота, 18 січень 2020, 0:22

Президент також допускає повне перезавантаження «Нафтогазу». «Я хочу розібратися із ситуацією, яка теж обернеться великим скандалом у НАК «Нафтогаз» щодо їхніх відсотків, які вони отримують з $2,9 млрд, які ми отримали від РФ», - заявив Зеленський. Як ...