"Треба визнати, що ми воюємо не з міфічними бойовиками, а з регулярною російською армією", - експерт

Загострення на Донбасі пов'язане з поточною ситуацією в країні і скероване на те, аби відволікти увагу від скандалів, що виникли. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляють Патріоти України.

"Маю на увазі інциденти, починаючи Євробаченням і закінчуючи розслідуванням розкрадань у Укроборонпромі. Влада, як завжди, потрапила у не зовсім зручне становище. Тому війну витягнули на перші шпальти газет і вона знову на слуху. Нагадують, мовляв, у нас війна і не треба розгойдувати човен".

"Де-юре у нас війни немає, а де-факто — війна є. Тому надалі відбуватиметься усе те ж, що відбувається зараз. Замороженим і низько інтенсивним цей конфлікт буде доти, доки ми перебуватимемо у цьому підвішеному стані, доки влада не почне приймати політичні рішення з метою врегулювання конфлікту. Лозунгами нічого не зміниш".

Визнання Росії стороною конфлікту є єдиним рішенням, яке може зрушити ситуацію з тієї мертвої точки, яку маємо зараз. "Потрібно визнати, що ми воюємо не з міфічними бойовиками, яким нібито РФ поставляє зброю, боєприпаси. Потрібно визнати, що по ту сторону воюють регулярні частини російської армії. Лише тоді буде шанс змусити світову спільноту тиснути на Росію щодо припинення цього конфлікту, в першу чергу тиснути політично", — додає Жданов.

Замість скандального Фокіна: У "Слузі народу" назвали ім'я ймовірного спікера України в ТКГ

середа, 30 вересень 2020, 16:56

Одним із кандидатів на посаду спікера української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу нібито може стати дипломат Маркіян Лубківський, передають Патріоти України. На це натякнув народний депутат України від фракції "Слуга народу" Олек...

Колишній помічник Портнова і продюсер телеканалу "регіонала": ЗМІ розповіли, хто веде "слугу" Верещук на вибори

середа, 30 вересень 2020, 16:15

Генеральний продюсер телеканалу "Наш" колишнього "регіонала" Євгена Мураєва Євген Дудник допомагав кандидатці в мери Києва від "Слуга народу" Ірини Верещук зі створенням передвиборчих відеороликів. Дудник запропонував "слузі" образ літаючої "Мері Попін...