Тремтіть, окупанти! У ЗСУ розповіли про просування в районі Петрівського (карта)

Українські військові відкинули окупантів південніше Докучаєвська, погіршивши його позиції як в самому напів оточеному місті, так і на всьому напрямку вцілому.

Ілюстрація: rbc.ua

У 93-й бригаді ЗСУ розповіли про просування в районі села Петрівське, Волноваського району на Донеччині, зазначаючи, що бійці бригади зайняли позиції південніше, в районі Миколаївка-Докучаєвськ, повідомляють Патріоти України.

Так, українські війська в цьому районі ще раніше взяли чергову лісопосадку, зайнявши шматок сірої зони від Вікторівки до Петрівського.

"Просування наших сил (а конкретно 93-ї ОМБр) на цьому напрямку все-таки є, але південніше, в районі Миколаївка-Докучаєвськ. Про це свідчить, наприклад, не так давно викладений ролик ураження опорного пункту бойовиків. За геотегами він цілком прив'язується до конкретних населених пунктів і лінії зіткнення", - йдеться у повідомлені.

Також бригада оприлюднила карту лінії протистояння, зазначаючи, що на ній "добре видно, що, очевидно, сіра зона перед цим опорним пунктом противника вже в наших руках, що може свідчити про просування на ще одній ділянці фронту".

"Повертаючись до Петрівського, варто сказати, що згідно вже давнім планам ОБСЄ, цей населений пункт був одним з районів розведення сторін", - нагадує 93 бригада.

У Тернополі чоловік проголосив себе "народним мером", але далі "щось пішло не так"

неділя, 4 червень 2023, 22:52

У Тернополі викрили 46-річного чоловіка, який проголосив себе "народним мером" міста. Він був шанувальником зрадника Стемоусова та поширював фейки про "звільнення" окупаційною армією РФ Маріуполя. Про це повідомили в поліції Тернопільської області, пер...

ЗСУ успішно контратакували та просунулись на Сватівському напрямку, - генерал Сирський

неділя, 4 червень 2023, 22:21

Українські військові успішно контратакували російських окупантів на Сватівському напрямку. ЗСУ вдалося просунутися на 400 метрів. Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський. Командувач відвідав українських захисникі...