
У Херсонській області, на полігоні "Ягорлик" пройшли стрільби зенітних ракетних комплексів С-125, "Куб", "Рокач" та "Тор" на полігоні "Ягорлик", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу РНБО.
«Під час стрільб були успішно відпрацьовані завдання щодо знищення повітряних, надводних і наземних цілей», – заявив після стрільб секретар РНБО Олександр Турчинов, додавши, що глибока модернізація комплексів дозволила значно розширити їх бойові можливості та ефективність бойового застосування в складних умовах радіоелектронної та завадової обстановки по всіх класах цілей.

За словами Турчинова, за результатами стрільб підтвердилися «заявлені виробниками тактико-технічні характеристики цих комплексів».
«Оборонним бюджетом на 2019 рік заплановано подальше нарощування ракетного потенціалу країни, посилення протиповітряної оборони та захисту Чорноморського і Азовського узбережжя нашої країни», – резюмував секретар СНБО.

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...