
У Херсонській області, на полігоні "Ягорлик" пройшли стрільби зенітних ракетних комплексів С-125, "Куб", "Рокач" та "Тор" на полігоні "Ягорлик", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу РНБО.
«Під час стрільб були успішно відпрацьовані завдання щодо знищення повітряних, надводних і наземних цілей», – заявив після стрільб секретар РНБО Олександр Турчинов, додавши, що глибока модернізація комплексів дозволила значно розширити їх бойові можливості та ефективність бойового застосування в складних умовах радіоелектронної та завадової обстановки по всіх класах цілей.

За словами Турчинова, за результатами стрільб підтвердилися «заявлені виробниками тактико-технічні характеристики цих комплексів».
«Оборонним бюджетом на 2019 рік заплановано подальше нарощування ракетного потенціалу країни, посилення протиповітряної оборони та захисту Чорноморського і Азовського узбережжя нашої країни», – резюмував секретар СНБО.

У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...