Тремтіть, окупанти! Україна випробувала потужну зброю (фото)

У Херсонській області, на полігоні "Ягорлик" пройшли стрільби зенітних ракетних комплексів С-125, "Куб", "Рокач" та "Тор" на полігоні "Ягорлик", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу РНБО.

«Під час стрільб були успішно відпрацьовані завдання щодо знищення повітряних, надводних і наземних цілей», – заявив після стрільб секретар РНБО Олександр Турчинов, додавши, що глибока модернізація комплексів дозволила значно розширити їх бойові можливості та ефективність бойового застосування в складних умовах радіоелектронної та завадової обстановки по всіх класах цілей.

За словами Турчинова, за результатами стрільб підтвердилися «заявлені виробниками тактико-технічні характеристики цих комплексів».

«Оборонним бюджетом на 2019 рік заплановано подальше нарощування ракетного потенціалу країни, посилення протиповітряної оборони та захисту Чорноморського і Азовського узбережжя нашої країни», – резюмував секретар СНБО.

Найгірший кошмар Кремля став реальністю Путін отримав під боком одну з найсильніших армій замість демілітаризації, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 20:20

За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...