Тремтіть, скрепи! Винищувачі повітряних сил США отримають потужну зброю

Пентагон розповів про стратегічні плани із гарантування безпеки США від ракет супротивника - там планують оснастити винищувачі F-35 лазером. Нова технологія дасть пілотам низку додаткових можливостей, і йдеться не лише про ліквідацію ракет у повітрі. Пентагон опублікував документ під назвою "Огляд протиракетної оборони 2019 року", повідомляють Патріоти України.

Зокрема, одна з основних програм військових спрямована на те, аби винищувачі могли збивати ворожі літаки, нагріваючи їх і спалюючи за допомогою потужного бортового лазера. Така технологія для США – не нова: дослідна лабораторія військово-повітряних сил країни протягом кількох років очолює розробку бази в Кертленді.

Офіційний урядовий веб-сайт повідомляє, що робота бази сфокусована на "потужних електромагнітах, моделюванні та симуляції зброї, а також спрямованої енергії та електрооптики". Співробітники лабораторії проводять вогневі випробування з землі та вже готуються до майбутніх випробувань, які будуть проводитись безпосередньо під час польоту.

Головна перевага лазерної системи перед звичайним озброєнням у тому, що ворожі цілі можна збивати, при цьому не знищуючи повністю та не ризикуючи загибеллю мирних жителів на землі.

Така система дозволить винищувачам вступати в ближній бій в сценаріях із підвищеним ризиком. Пілоти будуть мати ще більшу здатність вражати кілька цілей одночасно. Зазначимо, що теперішні американські винищувачі можуть наносити одночасні повітряні удари по ворожих цілях, до прикладу – F-35.

Восени авіабаза "Хілл" в штаті Юта провела масштабні навчання, якими продемонструвала найбільшу військову потужність Сполучених Штатів. У тренуваннях брали участь три десятки новітніх винищувачів F-35 Lightning II повітряних сил США.

З архіву ПУ. Каратель Лукашенка зґвалтував програміста, який під час арешту відмовився розблокувати свій телефон

середа, 22 вересень 2021, 4:00

Під час протестів у Мінську співробітник ОМОНу зґвалтував кийком програміста, який відмовився розблокувати телефон. Про це йдеться в доповіді Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch про побиття і катування учасників протестів в Білорус...

З архіву ПУ. На тлі церков і радянських пам'ятників: Кіркоров, Басков та інші росіяни знялися в кліпі на підтримку кривавого диктатора Лукашенка (відео)

середа, 22 вересень 2021, 3:00

Низка цих російських артистів неодноразово висловлювала свою прихильність Путіну і підтримувала агресивні дії РФ проти України. Російські поп-співаки й співачки у вересні 2020-го записали спільну пісню «Кохану не віддають» й випустили кліп на підтримку...