Тремтіть, скрепи! Винищувачі повітряних сил США отримають потужну зброю

Пентагон розповів про стратегічні плани із гарантування безпеки США від ракет супротивника - там планують оснастити винищувачі F-35 лазером. Нова технологія дасть пілотам низку додаткових можливостей, і йдеться не лише про ліквідацію ракет у повітрі. Пентагон опублікував документ під назвою "Огляд протиракетної оборони 2019 року", повідомляють Патріоти України.

Зокрема, одна з основних програм військових спрямована на те, аби винищувачі могли збивати ворожі літаки, нагріваючи їх і спалюючи за допомогою потужного бортового лазера. Така технологія для США – не нова: дослідна лабораторія військово-повітряних сил країни протягом кількох років очолює розробку бази в Кертленді.

Офіційний урядовий веб-сайт повідомляє, що робота бази сфокусована на "потужних електромагнітах, моделюванні та симуляції зброї, а також спрямованої енергії та електрооптики". Співробітники лабораторії проводять вогневі випробування з землі та вже готуються до майбутніх випробувань, які будуть проводитись безпосередньо під час польоту.

Головна перевага лазерної системи перед звичайним озброєнням у тому, що ворожі цілі можна збивати, при цьому не знищуючи повністю та не ризикуючи загибеллю мирних жителів на землі.

Така система дозволить винищувачам вступати в ближній бій в сценаріях із підвищеним ризиком. Пілоти будуть мати ще більшу здатність вражати кілька цілей одночасно. Зазначимо, що теперішні американські винищувачі можуть наносити одночасні повітряні удари по ворожих цілях, до прикладу – F-35.

Восени авіабаза "Хілл" в штаті Юта провела масштабні навчання, якими продемонструвала найбільшу військову потужність Сполучених Штатів. У тренуваннях брали участь три десятки новітніх винищувачів F-35 Lightning II повітряних сил США.

Скрепи готуються: Держдума проголосувала за вихід РФ з "ракетного договору" зі США

середа, 19 червень 2019, 0:20

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні. Державна дума Росії прийняла закон про припинення...

Хіти тижня. Іловайська трагедія: Муженко зробив сенсаційну заяву щодо свого наступника на посаді голови Генштабу ЗСУ

вівторок, 18 червень 2019, 23:55

Генерал Хомчак начебто знав, що Москва скасувала “зелений коридор”, але все одно наказав підлеглим виходити не бойовим порядком, ризикнувши життям та свободою тисяч бійців. Дива не сталося... Генерал Руслан Хомчак під час виходу з Іловайська знав, що р...